Hitman Go V1.13.108869 Mega Hileli Apk İndir
 • Lisans
 • Dil Desteğiİngilizce
 • Dosya Boyutu25 MB
 • İşletim Sistemi
  1. Hitman GO SD Data rar dosyamızı indirip içindekileri rardan çıkartarak dosyanın içinde bulunan “com.squareenixmontreal.hitmango” dosyasını android/obb klasörüne atın.Eğer bu klasörü bulamıyorsanız android'in içine obb klasörünü siz açın.
  2. "hgo113108869mod-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
  UYARI:Kurulum talimatlarını eksiksiz yerine getirin aksi taktirde oyun çalışmaz. BİLGİLENDİRME: Oyun içerisindeki ipucu hakkınızı istediğiniz kadar kullanabilirsiniz ve tüm bölümler açıktır.
 • ÜreticiSQUARE ENIX Ltd
qr code
 • Toplam İndirme : 1.338 views

HİTMAN GO oyunu,taktiğe ve yaptığınız stratejiye dayalı bir oyundur.Taktik yaparak ilerlediğiniz ve strateji türünde oyunları seviyorsanız kesinlikle denemeniz gerektiğini düşündüğüm bir oyun.Oyundaki amacınızı kısaca özetlemek gerekirse oyunda bir suikastçisiniz ve oyundaki bölümlerdeki rakipleri,düşmanları etkisiz hale getirmelisiniz.Rakipleri etkisiz hale getirdikten sonrada bitiş noktasına,yani istenilen noktaya varmalısınız.Hitman GO içerisinde yaşanan zorluklar olabiliyor,bölümü geçememe ipucularını bulamama veya o an ne yapacağınızı anlamama gibi.Ne yapacağınızı anlamadığınız ve duraksadığınız anlarda düşünmekten kafayı sıyırmamanız için sizlere Hitman GO İpucu Hileli Apk dosyasını sunuyoruz.Bu apk dosyası sayesinde oyunun eğlencesini ve keyfini sonuna kadar çıkarabilirsiniz.Oyunun gerek uzun hikayesi olsun,bölümleri ve tehlikeleri olsun sizi oyunun içine sürükleyecek ve size keyifli dakikalar geçirmenizi sağlıyacak.Bu ve bunun gibi daha onlarca şey sizi Hitman GO oyununda bekliyor.Hitman Go oyununun son güncellemesinde,bir kaç hata düzenlemesi yapılmış ve desteklediği cihaz sayısı çoğalmıştır.
Oyunumuzun grafikleri 3 boyutludur ve ses kaliteside böyle bir oyuna göre iyidir.Google Play Storeda 3.49 TL’ye sunulmaktadır.

Oyunu puanla!
[Puan: Ortalama: ]
Buna da bakabilirsin >  Shadow Fighter Legend 1.1.0 Para Hileli Apk İndir

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.