Deer Hunter Classic 3.12.0 Hileli Mod Apk İndir
  • Lisans
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu81.2 MB
  • ÜreticiGlu
  • Kurulum"deer-hunter-classic-hileli-apkindirsene.om.apk" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 374 views

Deer Hunter Classic oyunu,avcılığa merak sarmış insanların seveceği güzel bir oyundur.Oyun Glu firmasının yapımcıları tarafından Google Play Mağazalarına çıkartıldı,Deer Hunter Classic çıktıktan sonra farklı farklı yeniliklerle farklı tarzlarda aynı oyun şekliyle yeni oyunlar çıkararak popülerlik elde eden bu oyun,şuanda avcılık türündeki oyunlarda en başta geliyor ve halende popülerliğini sürdürmekte.Diğer versiyonları arasında an temel ve normal avcılıkla neredeyse birebir aynı özellikleri taşıyan oyun Deer Hunter Classic’tir.Oyun başlangıçta sizlere nasıl ateş ediceğinizi,nişan alacağınız vb. öğretiliyor.Daha sonra bunları öğrendikten sonra size istediğiniz 2 silahtan birini seçme hakkı düşüyor,bu silahların birisi küçük ve birisi büyük olmakla birlikte sizin atış tarzınıza hangisi uyuyorsa onu seçiyorsunuz.

Klasik diğer oyunlardaki gibi bazı görevler oluyor ve siz bu görevleri tamamlayınca bölümü geçiyorsunuz.Öncelikle nişanınızı geliştirmeniz ve düzgün nişan almanız gerekiyor oyunda,çünkü görevlerde bazen hayvanın belirli bir yerinden vurmanızı isteyebiliyor ayrıca hızlı olmanızda lazım hayvanların kaçmaması için bu nedenle atışınızı iyi yapmalısınız aksi taktirde görevleri tamamlayamazsınız.Ayrıca sizlere verdiğimiz para hilesi sayesinde oyunda istediklerinizi alabileceksiniz ve oyundan daha çok keyif alma şansını elde edeceksiniz.Herkese keyifli ve iyi oyunlar dilerim.

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.