FarmVille 2: Köy Kaçamağı Hileli Mod Apk İndir – Anahtar Hileli
  • Lisans
  • Dil DesteğiTürkçe
  • Dosya Boyutu78.8 MB
  • ÜreticiZynga
  • Kurulum"farmville-2-koy-kacamagi-hileli-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 11.842 views

FarmVille 2: Köy Kaçamağı oyunu ismindende anlaşılabileceği gibi,köy kurup o köyü kendinize göre geliştirip yeni bir yer haline getirmeye çalışacaksınız.FarmVille oyunlarını illaki biliyorsunuzdur,facebooktada oldukça popüler olan bu oyun şuan mobil cihazlardada milyonlarca kişi tarafından beğenilen ve oynan oyunlar arasında.FarmVille 2: Köy Kaçamağı oyunun en büyük artısı ise türkçe dil desteği sağlaması,bundan dolayıda oyuncular tarafından çokça tercih edilen bir yaşam alanı kurma oyunu haline geliyor.Ayrıca oyunda bir köy kurma ve geliştirme oyununa göre gerçekten iyi ve göz alıcı bir grafiklere ayriyettende ses efektlerine sahip.

Amacınızı zaten anlamışsınızdır belkide biliyorsunuzdur fakat ben yinede bir özet geçeyim,köyünüzü sırıfdan başlayarak kuruyorsunuz ve onu köyden kazandığınız paralarla geliştirmeye çalışıyorsunuz.Yani kendi çiftliğinizi kuruyor,kendi tarım alanınızı kuruyor hatta hayvancılık bile yapıyorsunuz.Oyunun bir çok özelliği var ve onları buraya sığdırmam münkün değil fakat sizde bu tarz oyunları seviyorsanız hemen FarmVille 2: Köy Kaçamağı oyununu indirin ve köyünüzü kurarak geliştirmeye başlayın.

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.

Yorumlar (2)

YORUM YAZ
  1. Admin merhaba , önca site milleti kandırmakla meşgul olurken size güvenmek iyi oldu . Ancak bir sorun var farm ville istiyor çevremdeki herkes ama ben siteniz de güncel halini bulamıyorum . Lütfen yardımcı olurmusunuz.