Head Soccer Para Hileli Apk İndir
  • Lisans
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu43.8 MB
  • ÜreticiD&D Dream
  • Kurulum"headsoccer621mod-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 1.515 views

Head Soccer,ismiyle uyumlu olaraktan kendisi bir kafa topu oyunudur.Normal ve klasik futbol tarzını biraz daha eğlenceli getirmiş bir oyuna ne dersiniz? oyun futbol oyunu olmasına rağmen aksiyonlu ve heyecan dolu bir oyun.Oyunu şöyle bir özet geçecek olursak eğer,oyunda iki kale oluyor ve yakın bir sahada birbirinizin kalesine topları atarak galip gelmeye çalışıyorsunuz.Kısacası şuanki Online Kafa Topu oyununun mantığını düşünebilirsiniz.Head Soccer oyununda hem ligler bulunuyor hemde bir çok oyun modu bulunuyor bu sayede klasik futboldan uzaklaşıp daha farklı eğlencelere atılıyorsunuz ve oyun her defasında sizi kendine bağlıyor.

Ayrıca oyun içi alım satım bulunuyor ve bu alım satımla karakteriniz için geliştirmeler alabilirsiniz,özel güçler alabilirsiniz yani binevi online kafa topu oyunundaki çoğu şey bu oyundada bulunuyor.Karakterinizi parayla geliştirip özel güçlerede parayla sahip olabildiğiniz için size apkindirsene ailesi olarak kolaylık sağlaması için para hileli apk sını sunuyoruz bu sayede rakiplerinizi kolayca yenebileceksiniz.Sende heyecan ve aksiyon dolu bir futbol oyunu oynamak için Head Soccer oyununu indir!

Buna da bakabilirsin >  MadOut2 BigCityOnline Para Hileli Apk İndir

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.