Crossy Road 3.1.3 Tüm Karakterler Açık Hileli Apk İndir
  • Lisans
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu63.1 MB
  • ÜreticiYodo1 Games
  • Kurulum"crossy-road-hileli-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 237 views

Sizi çıldırtacak fakat bir o kadarda eğlendirecek bir oyunla karşınızdayım.Crossy Road oyununda trafik dolu yolların olduğu ve çarpıcak bir sürü şeyin olduğu bir şehirde hayatta kalmaya çalışacaksınız peki bu hayatta kalma nasıl olucak diye sorarsanız eğer,oyunda bir karakteri yönetiyorsunuz ve bu yönettiğiniz karakteri ileri,sağ ve sol olmak üzere 3 kontrol ile birlikte kontrol ediyorsunuz ve onu gidebileceği yere kadar götüreceksiniz fakat önünüzdeki tek engel arabalar veya trafik olmayacak.Her hangi bir yere çarptığınzdada ölüyorsunuz.

Oyun ne kadar zor olsada bir o kadarda eğlenceli bunun sebebi ise siz yandıkça dahada çok oynama isteğinizin gelmesi.Ayrıca oyunu eğlenceli yapan bir kısmıda Gangam Style şarkısıyla ünlenen PSY isimli şarkıcınında oyunda bir karakter olarak yer alması.Şöyle ki oyunun her karaktere özel bir konsepti ve değişiklilikleri var bu PSY karkaterindede oyunun bazı yerlerinde şarkı vb. çalıyor ve efektler oluyor.Bu diğer karakterler içinde geçerli onlar içinde farklı özellikler var fakat bu karakterleri alabilmek için oyunda oldukça uzun bir zaman harcamanız gerekiyor fakat biz bu zahmetten sizi kurtarmak için sizlere karakterler açık hileli apkyı sunuyoruz bu sayede rahatça oynayabileceksiniz.

 

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.