Operate Now: Hospital 1.20.4 Para Hileli Apk İndir

Operate Now: Hospital oyunu iyi grafiklere sahip bir ameliyathane oyunu.Son zamanlarda bu tarz hastanede geçen ve ameliyat yapma oyunları google play platformlarında oldukça çoğaldı ve Operate Now: Hospital oyunu bu kategorideki başarısını gösterdi.Oyun içerisinde farklı farklı ameliyatlara giriyor ve hastaneden verilen görevleri gerçekleştiriyorsunuz.Görevleri yaptıkça farklı ameliyatlara giriyor ve daha farklı deneyimler elde ediyorsunuz.Ayrıca oyun çok rahatsız edici bir grafikte barındırmıyor fakat bu tarz şeyleri pek sevmiyorsanız tavsiye etmem.

Ayrıca oyunda en ufak bir şeyi bile dikkatli yapmalısınız çünkü bir insanın sağlığını elinde tutuyorsunuz bu yüzden ufak bi hatanızda bile görevi tamamlayabilir ve baştan başlamak zorunda kalabilirsiniz.Sizlere oyun içerisinde kolaylık olsun diye Operate Now: Hospital oyununun para hileli apksınıda sunuyoruz,yeni ameliyatlara girip bir doktor olarak hastahanede  iyi şeyler başarmak istiyorsanız sizde Operate Now: Hospital oyununu indirin.

Buna da bakabilirsin >  Minecraft Pocket Edition v1.12.0.11 Full Apk İndir

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.