Gardenscapes – New Acres 2.7.2 Para Hileli Apk İndir
  • Lisans
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu160.2 MB
  • ÜreticiPlayrix Games
  • Kurulum"gardenscapes-new-acres-orjinal-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 1.322 views

Gardenscapes – New Acres oyununda bir bahçeniz oluyor ve sizde bu bahçeyi geliştirmek için uğraşıyorsunuz.Oyunda bahçenizi geliştirmek için size bazı görevler veriliyor ve siz bu görevleri yerine getirerek bahçenizdeki eksik olan şeyleri tamamlıyorsunuz.Eşleştirme oyunlarını biliyorsunuz,şekerleri birleştirir ve oyunda bölüm olarak ilerlersiniz fakat bu onun mantığının dışına çıkarak buna bir geliştirmede eklemişler ve siz görevleri yaptıkça bahçenizde gelişiyor.Kısacası meyveleri vb. eşleştirerek bahçenizi büyütüp geliştiriyorsunuz bu sayede ilerleme katediyorsunuz.

Örnek vericek olursak bahçede bir eksiğiniz varsa bu eksiği tamamlamak için bir göreve giriyorsunuz ve görevde başarılı olduğunuz zaman bu eksiği tamamlıyorsunuz.Görevde hamle sayınız vb. birkaç etken var sizi zorlayacak olan ve bunlara dikkat ederek görevi başarıyla yerine getirmeye çalışıyorsunuz.Sizde bu eğlenceli oyunda bahçenizi geliştirmek için hemen Gardenscapes – New Acres oyununu indirin.

Buna da bakabilirsin >  Steel And Flesh 2.0 Para Hileli Apk İndir

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.