Tricky Tube 1.26 Reklamsız Hileli Apk İndir
  • Lisans
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu103.7 MB
  • ÜreticiKetchapp
  • Kurulum"ricky-tube-hileli-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 286 views

Tricky Tube oyunu baya sinir bozucu hatta neredeyse google play mağazalarındaki en sinir bozucu oyunlardan birisidir.Oyunda bir topu kontrol ediyorsunuz ve engelleri aşmaya çalışıyorsunuz fakat sanıldığı kadar veya söylendiği kadar kolay değil.Oyunda çeşit çeşit engeller ve farklı farklı şeyler bulunuyor ve bunları çekmek için oldukça hızlı ve sabırlı olmanız gerekiyor.Ayrıca epilepsi hastasıysanız oyunu oynamanızı tavsiye etmem ciddi zararlar verebilir.Oyun Ketchapp firması tarafından geliştirilmiş bir oyun.Ayrıca oyundaki engeller sürekli olarak haraket ediyor ve siz bu engelleri aşmaya çalışıyorsunuz oyunun zor olan kısmıda bu oluyor.

Oyun gerçekten oynanması zor bir yapıya sahip bu nedenle oyunu oynarken sinirinize hakim olamıyorsunuz.Ayrıca oyunda farklı farklı bir çok rengnin gözümüze çarpması vb. sizleri dahada çok zorluyor.Ayrıca oyunda yandığınızda vb. çıkan reklamlar sizin sinirinizi daha çok zıplatacak bu yüzden sizlere Ticky Tube oyununun hilesiz versiyonunu sunuyorum.Sizde bu versiyonu indirerek reklamsız bir şekilde oynamanın keyfine varabilirsiniz.

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.