Flight Sim 2018 1.0.6 Para Hileli Apk İndir
  • Lisans
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu46.8 MB
  • ÜreticiOvidiu Pop
  • KurulumFlight Sim 2018 SD Data'yı indirin ve "com.ovilex.flightsim2018" isimli dosyayı android/obb içerisine atın.Daha sonra apkyı indirip kurabilirsiniz.
qr code
  • Toplam İndirme : 278 views

Flight Sim 2018 oyununun yapımcılarının Google Play Store mağazalarında bir çok tarımcılık ve trafikte araba sürme üzerine oyunu bulunmakta ve bunların hepsi birbirinden iyi.Bu başarısını Flight Sim 2018 oyunundada gösteren oyunun yapımcıları oldukça başarılı bir uçak simülasyonu ortaya çıkarmış.Oyuna ilk başladığınızda bir uçağı nasıl kaldıracağınızı ve kullanacağınızı öğreniyorsunuz.Eğer uçaklara karşı bir ilginiz varsa bu oyun kesinlikle sizin hoşuna gidecek ve severek oynayacağınız bir oyun.

Flight Sim 2018 oyunu sizlere sürekli olarak güvenli bir uçuşu nasıl sağlıyacağınız ile ilgili ipucular verdiği için uçağı rahatça kullanabiliyorsunuz.Size ipuçları verse bile sizin bu uçağı nasıl kullandığınız oyunda büyük önem taşıyor çünkü uçağı güzel kullanarak görevleri başarı ile tamamlamalısınız.Oyundada bir çok farklı uçak bulunmakta ve bunu almak için görevleri tamamlayarak para kazanmalısınız.Bu zahmetten sizi kurtarmak için Flight Sim 2018 oyununun para hileli apksını sunuyoruz bu sayede istediğiniz uçağa sahip olabileceksiniz.

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.