Monster Craft 2 1.0.5 Para Hileli Apk İndir
  • Lisans
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu72.8 MB
  • ÜreticiPPGGame
  • KurulumSD Data dosyasını indirin ve rar'ın içerisindeki "com.xjgame.mostercraft2" dosyayı android/data içerisine atın.
qr code
  • Toplam İndirme : 1.098 views

Monster Craft 2 oyunu kendi ordunuzla başka bir orduya karşı duracağınız ve savaşacağınız bir oyundur.Oyun strateji oyunu olmakla beraber pekte strateji gerektirmiyor bunun sebebi ise strateji planı yapmadan dahi düşmanları alt etme imkanınız oluyor.Bölümleri geçtikçe her bölümde karşınıza gelen ordu zorlaşıyor ve farklılaşıyor.Oyun öyle çok zor bir oyunda değil rahatça alışıp keyfini sürebileceğiniz bir oyun.

Savaşı başlattığınızda iki orduda birbiriyle karşılaşıyor ve siz o anda savaşa karışamıyorsunuz ve hangi ordu diğerinden daha güçlü olursa o ordu kazanıyor.Sadece ordunuzdaki adamların yerini değiştirebiliyor ve onları geliştirebiliyorsunuz bu imkanlara sahipsiniz onun dışında savaş içerisinde yapabileceğiniz pek bir şey yok.Bu yaptıklarınızda savaşa pek etki etmiyor.Eğer sizde bu tarz oyunları seviyorsanız Monster Craft 2’yi deneyin derim,oyun pek büyük yaştakiler için değil daha çok küçük yaşıtlar için oynanılacak bir oyun.Verdiğimiz para hilesi sayesindede daha çok zevk alabielceğiniz Monster Craft 2 ‘yi indirmeyi unutmayın!

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.