Troll Face Quest Horror 1.0.1 Kilitleri Açık Hileli Mod Apk İndir
  • Lisans
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu46 MB
  • İşletim Sistemi"troll-face-quest-horror-hileli-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
  • ÜreticiSpil Games
qr code
  • Toplam İndirme : 200 views

Troll Face Quest Horror oyunu,diğer Troll Face serilerinin farklı bir versiyonudur diyebiliriz. Oyunda bu sefer korku temalı bir mekanda ve korku temalı karakterinizle bütün bu korkunçluklar arasında kendinizi trolleyebilecek şeyler arıyorsunuz. Daha önce Troll Face oyunlarından birisini oynadıysanız oyunu kolaylıkla anlayabileceğinizi düşünüyorum zaten diğer serilerinde olduğu gibi basit mantık olarak kendinizi trollüyorsunuz.

Fakat Troll Face Quest Horror serisinde bu sefer korku temalı eşya,alet ve malzemelerle kendinizi trollemeye çalışıyorsunuz. Temasının bu şekilde olması oyuna hem gizem hemde biraz daha eğlence katmış bana sorucak olursanız. Oyunda bazen bölümlerde ne yapacağınızı şaşırıp bölümü geçemeyebiliyorsunuz bu yüzden de zorlandığınız zaman diğer bölüme geçebilin diye Troll Face Quest Horror oyununun bölümlerin kilitleri açık apk sını sunuyoruz. Sizde hemen sitemizden bu apk’yı indirerek oyunu oynayabilirsiniz.

Oyunu puanla!
[Puan: Ortalama: ]
Buna da bakabilirsin >  Drift Legends 1.8.9 Para Hileli Apk İndir

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.