Steel And Flesh 2.0 Para Hileli Apk İndir
  • Lisans
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu30.6 MB
  • ÜreticiVirtualStudio
  • KurulumOyunu hileli olarak oynamak için önce SD Data'yı indirin,içerisinde bulunan "com.VS.SteelAndFlesh" isimli dosyayı android/obb içine atın. Daha sonra oyunun apksını indirip kurarak oyunu başlatabilirsiniz.
qr code
  • Toplam İndirme : 1.217 views

Steel And Flesh ordu kurmak isteyen ve dönemsel bir savaş içerisinde kendi adını yazdırmak isteyen bir savaşçıyı kontrol edeceksiniz. Başta bu savaşçının hiçbir şeyi olmayacak,bu savaşçıyla etraftaki mağazalardan kendiniz için alışverişler yapıyor,çevrenizdeki kaynaklar sayesinde kendinizi daha güçlü bir hale getiriyor ve o dönemdeki düşmanlarınızla savaşıyorsunuz. Eğer istiyorsanız oyunda bir klan kurabiliyorsunuz ve bu klandan kendinize yardım alabiliyorsunuz.

Kendi ordunuzun başına geçip düşmanlarla savaşacağınız bu oyunda kendinizi geliştirmek ve güçlenmek oldukça yavaş ve zor oluyor,fakat eğer verdiğimiz para hilesini kullanırsanız kendinizi kolayca geliştirebilecek ve güçleneceksiniz. Fakat unutmayın ki bu tek başına sizlere yeterli olmayacak,ordunuzu kurmalısınız aksi taktirde tek başına savaşları kazanamazsınız.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK
Buna da bakabilirsin >  Hills of Steel 2.0.3 Para Hileli Apk İndir

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.