Mega Jump Infinite 1.0 Para Hileli Apk İndir
  • Lisans
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu65.1 MB
  • ÜreticiPopReach Incorporated
  • Kurulum"mega-jump-infinite-hileli-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 255 views

Mega Jump Infinite oyununda bir ejderhayı kontrol edeceksiniz. Bu ejderhayla yapacağınız şey ise en yükseğe zıplamaya çalışmak olacak. Oyun sonsuza kadar süren bir aksiyon oyunudur,oyunda yapıcağınız şey aslında çok basit fakat bir yerden sonra oyun zorlaşabiliyor. Yapmanız gereken kontrol ettiğiniz ejderhayı zıplatarak onun basamakların üzerine gelmesini sağlamak. Eğer bunu sağlayamazsanız ejderha yere düşüyor ve baştan başlamak zorunda kalıyorsunuz bu yüzden dikkatli oynamalısınız.

Ejderhanızı yukarıya fırlattığınızda,ejderha çok hızlı haraket ettiği için basamakların üzerine getirmeniz zor olabiliyor bu yüzden hızlı davranmalı ve çabuk düşünmelisiniz. Ayrıca yukarı doğru tırmanıp puanlarınızı kazandığınızda oyunda ona göre zorlaşıyor ve farklı farklı tuzaklar karşınıza çıkıyor. Hem eğlenip hem sinirlenerek oynayacağınız bu oyunda en yüksek skorları elde etmek için sitemizden para hileli olarak bu oyunu indirebilirsiniz.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK
Buna da bakabilirsin >  Fix it: Gear Puzzle İpucu Hileli Apk İndir

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.