Racing Fever: Moto 1.4.12 Para Hileli Apk İndir
  • Lisans
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu103.3 MB
  • ÜreticiGameguru
  • Kurulum"racing-fever-moto-hileli-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 1.637 views

Racing Fever: Moto oyunu motor kullanarak trafikte makaslar atacağınız ve motor sürmenin eğlencesini yaşayacağınız bir oyundur. Oyun Traffic Rider oyununu andırsa da detayları ve bir çok şeyiyle ondan daha farklı bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Oyunda farklı mekanlar ve bölümler var,sizin tek yapmanız gereken telefonunuzu haraket ettirerek motoru kontrol etmez ve hiçbir kaza yapmadan ve engele takılmadan bölümün sonuna ulaşmak.

Oyunun en güzel yanlarından biri ise çevrimiçi olarak oynanabilmesi,onun dışında polisten kaçmak gibi diğer aktivitelerde oyunda bulunuyor. Traffic rider oyununda ise sadece iki üç tane özellik bulunuyor yani ona göre çok farklı bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Görevlerden para kazanıyorsunuz ve bu parayla motorunuzu geliştirebiliyor veya yeni motor alabiliyorsunuz fakat görevleri yaparak para kazanmanız oldukça zor. Bu yüzden sizlere oyunun para hileli apksını sunuyoruz. Sitemizden indirerek bütün imkanlara sahip olabilirsiniz.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK
Buna da bakabilirsin >  60 Seconds Atomic Adventure 1.3.119 Full Apk İndir

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.