Real Boxing 2.4.2 Para Hileli Apk İndir
  • Lisans
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu16.5 MB
  • ÜreticiVivid Games S.A.
  • KurulumOyunu hileli oynamak için önce SD Datayı indirin,daha sonra rarın içinden çıkan "com.vividgames.realboxing" isimli dosyayı android/obb dizinin içine atın. Ardından apkyı indirip kurabilirsiniz.
qr code
  • Toplam İndirme : 970 views

Real Boxing oyunu isminden de anlaşılacağı gibi boks yapacağınız bir mobil oyundur. Gerçeğe oldukça yakın olan bu oyunda fazla detay bulunmaktadır,buda oyunu daha eğlenceli bir hale getiriyor. Siz boks yaparken seyirciler sizi izleyecek ve kimi zaman ağır çekim kamerayla birlikte kendi yaptığınız hareketleri izleyeceksiniz. Oyunda bir çok farklı hareket kombinasyonu bulunuyor bu yüzden bu hareketleri öğrenmeli ve kendinizi geliştirmelisiniz.

Oyun başlarda kolay gibi gözükse de ilerledikçe rakiplerinizde güçleniyor ve sizde kendinizi geliştirmek zorunda kalıyorsunuz. Maçları kazandığınızda size belli bir para veriliyor ve bu parayı karakterinizi güçlendirmek için harcıyorsunuz. Verdiğimiz para hilesi sayesinde kolayca karakterinizi geliştirebileceksiniz ve uğraşmanıza gerek kalmayacak. Tabi ki sadece karakterinizi parayla geliştirmeniz önemli değil,boksta yaptığınız hareketler de önem taşıyor. Sizde hemen sitemizden oyunu para hileli olarak indirebilirsiniz.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK
Buna da bakabilirsin >  IPTV Pro v5.1. 8 Full Apk İndir - Tam Sürüm Türkçe

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.