Stardew Valley 1.07 Para Hileli Mod Apk İndir
  • Lisans
  • Dil DesteğiTürkçe
  • Dosya Boyutu137 MB
  • ÜreticiChucklefish Limited
qr code
  • Toplam İndirme : 1.013 views

Stardew Valley oyunu farklı grafiklere sahip yaşam simülasyonu tarzında bir oyundur. Bu oyunda çiftçilikten geçimini sağlayan bir karakteri yöneteceksiniz. Yani sizin işiniz ekip biçmek olacak ve bu sayede paranızı kazanacaksınız. Fakat oyun sadece böyle bitmiyor,kız arkadaşınızla flört etme imkanınız arkadaşlar edinmez imkanınızda bu oyunun içinde bulunuyor.

Hem aile kurmaya çalışacak,hem hayvancılık çiftçilik vb. yaparak paranızı kazanıp kendinizi geliştirmeye ve daha iyi yerlere gelmeye çalışacaksınız. Oyunda para kazanmak oldukça zor olduğu için sizlere oyunun para hileli apksını sunuyoruz,bu sayede istediğiniz her şeyi satın alabilir ve oyunda kolayca ilerleyerek istediğiniz her şeye sahip olabilirsiniz.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK
Buna da bakabilirsin >  Armored Squad: Mechs vs Robots 1.9.3 Para Hileli Apk İndir

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.