Hills of Steel 2.0.3 Para Hileli Apk İndir
  • Lisans
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu88 MB
  • ÜreticiRound Zero
  • Kurulum"hills-of-steel-hileli-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 966 views

Hills of Steel oyunu sonsuza kadar süren ve düşmanlara karşı tankınız ile birlikte savaşacağınız bir oyun. Engebeli arazide tankınızı hem dengede tutup gaz fren kontrolünü sağlayacaksınız,ayriyetten karşınızdan gelen düşmanlara ateş ederek yok ediyorsunuz. Oyun sonsuza kadar sürdüğü için yapmanız gereken tek şey gaz ve freninizi iyi kontrol edecek ve düşmanlarınızı püskürtmelisiniz ve kendi rekorunuzu kırmaya çalışacaksınız.

Oyunda nişan alamıyorsunuz silahınızı düzgün şekilde ayarlamanız ve dengede tutmalısınız. Ayrıca oyunda öldüğünüzde para ile tekrar olduğunuz yerden başlayabiliyorsunuz. Fakat para kazanmak hiç kolay değil,bu yüzden Hills of Steel oyununun para hileli mod apksını sizlere sunuyoruz. Hemen indirip oyunu hileli olarak oynayabilirsiniz.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK
Buna da bakabilirsin >  Benim Konuşan Tomum Para Hileli Mod Apk İndir

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.