Stickman Revenge 3 1.5.1 Para Hileli Apk İndir
  • Lisans
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu43.1 MB
  • ÜreticiZonmob Tech., JSC
  • Kurulum"stickman-revenge-3-hileli-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 694 views

Stickman Revenge 3 oyununda güçlü bir çöp adamı kontrol ediyorsunuz ve bu karakterle birlikte güçlü rakiplerinize karşı savaşacaksınız. Oyunun bölüm mantığı yok yani sonsuza kadar gidebilen bir oyun fakat siz her ilerlediğinizde mekan değişiyor ve daha güçlü rakipler karşınıza çıkıyor. Bunların dışında karakteriniz otomatik olarak düşmanlara saldırmıyor yani her şey sizin elinizde oluyor. Farklı farklı kombolar ve saldırı teknikleri sayesinde eğlenceli bir oyun oynayacaksınız.

Stickman Revenge 3 Apk İndir

Oyuna ilk başladığınızda 5 can barınız oluyor, etrafta bulunan çantalar sayesinde can barınız azaldığında doldurarak daha fazla hayatta kalmaya devam edebiliyorsunuz. Oyun hiç sıkıcı bir oyun değil çünkü sizi neyle karşılayacağını bilemiyorsunuz. Bazen normal bir şekilde ilerken bir anda bölüm sonu canavarı diye tabir ettiğimiz bosslarla karşılaşıp onlarıda öldürmek zorunda kalabiliyorsunuz. Oyun ne kadar zor olsa da zor olduğu kadar eğlenceli ve aksiyon dolu bir oyun. Ayrıca sizlere verdiğimiz para hileli apk sayesinde oyunu daha kolay ve eğlenceli bir hale getirebilirsiniz.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK
Buna da bakabilirsin >  8 Ball Pool Para Hileli Apk İndir

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.