Drift Legends 1.8.9 Para Hileli Apk İndir
  • Lisans
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu61.9 MB
  • ÜreticiBlack Fox Entertainment
  • KurulumÖncelikle oyunu hileli oynamak istiyorsanız oyunun SD Datasını indirin ve rarın içerisinden çıkan "com.BlackFoxEntertainment.DriftLegends" isimli dosyayı android/obb klasörünün içerisine atın. Ardından oyunun apksını indirip kurarak oyuna başlayabilirsiniz.
qr code
  • Toplam İndirme : 853 views

Drift Legends oyunu ismindende anlaşılabileceği gibi bir drift oyunudur. Sizde bu drift efsanelerinden biri olmak için bu aksiyona katılabilir ve bu oyunu indirebilirsiniz. Oyunun normal drift yapma oyunlarından fazla bir farkı yok, onlardan farklı olan tek tarafı araba çeşitliliğine sahip olması bu sayede kendini oynanabilcek bir oyun yapıyor. Günümüzde aşina olduğumuz bir çok arabanın bulunduğu bu oyunda arabalara sahip olmanız için çok oynamalı ve para almalısınız. Fakat bu zor olduğu için sizlere Drift Legends oyununun para hileli apksını sunuyoruz, bu sayede dilediğiniz arabaya sahip olabilirsiniz.

Araba tasarımından çok arabaların sesleride bir o kadar iyi olmuş oyunda, zaten araba severlerin dikkat ettiği şeylerden biriside budur. Ekranda sağ kısımdan gaz ve freni kontrol edebilir, soldan ise yön tuşlarını yönetebilirsiniz. Sizde hemen istediğiniz arabayı seçip pistte tozu dumana katmak için Drift Legends oyununu indirin.

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.