The Pirate: Plague of the Dead Para Hileli Apk İndir
  • Lisans
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu52 MB
  • ÜreticiHome Net Games
  • Kurulum"the-pirate-plague-of-the-dead-hileli-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 1.161 views

The Pirate: Plague of the Dead oyunu önce steamdan çıkan daha sonra da mobil platformlarda yerini alan bir korsan oyunudur. Oyundaki tek amacanız sularda gezerek düşman gemileri öldürmek olmayacak. Çünkü farklı olarak bu oyun bir hikaye üzerinden ilerliyor ve sizde o hikaye içerisinde denizin kralı olmaya ve hikayeyi tamamlamaya çalışıyorsunuz.

Oyunda başlangıçta size rehberlik etmesi için sarı bir ok gösteriliyor ve sizde o oku takip ederek görevleri yapıyor ve bu şekilde ilerliyorsunuz. Geminin ilerlemesi biraz yavaş olduğu için sağ altta bulunan hızlandırma kısmından geminizi hızlandırabilir ve yavaş yavaş gitmekten kurtulabilirsiniz. Sizde bu amansız macerayı para hileli olarak oynayıp daha iyi bir hale getirmek için hemen indirin ve oynamaya başlayın.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK
Buna da bakabilirsin >  Drift Max City 2.73 Para Hileli Apk İndir

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.