Russian Car Drift 1.8.7 Para Hileli Apk İndir
  • LisansÜcretsiz
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu153.1 MB
  • ÜreticiCarlovers Games
  • Kurulum"russian-car-drift-hileli-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 7.885 views
program galeri
program galeri
program galeri

Russian Car Drift oyunu bir yarış oyunudur fakat biraz farklı bir şekilde ilerliyor, oyunda kurallara uymak zorundasınız ve bu kurallara uymak bazen gerçekten zor olabiliyor. Oyunda verilen görevler doğrultusunda istenileni yaparak ilerliyorsunuz ve bu görev yolcu taşımaktan tutun başka arabalarla yarışıp final çizgisine herkesden önce varmaya kadar bir sürü farklı görev olabiliyor. Oyun isminden de anlayabileceğiniz gibi Rusya sokaklarında geçiyor ve diğer arabaları pistte geçerek onları arkanızda bırakmalı ve herkesden iyi bir şekilde arabanızı kullanmalısınız.

Oyunda bir çok kural bulunuyor ve bunlara uymanız gerek, örneğin hız sınırı 50 ise bu kuralı çiğnememeli ve 50’nin üzerine çıkmadan ilerlemelisiniz ve bu bazen gerçekten de zorlayıcı olabiliyor. Sizler bu oyundan daha fazla keyif alın diye para hileli apksını ekleme gereği duyduğumuz Russian Car Drift Apk’yı indirerek oyundaki bütün arabaları ve geliştirmeleri hiç zorlanmadan açabilirsiniz.

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.

Yorumlar (4)

YORUM YAZ