Soccer Star 2022 World Legend 4.2.9 Para Hileli Apk İndir
  • LisansÜcretsiz
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu87.3 MB
  • ÜreticiGenera Games
  • Kurulum"soccer-star-2022-world-legend-hileli-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 1.518 views
program galeri
program galeri
program galeri

Soccer Star 2022 World Legend apk oyunu piyasaya yeni çıkan oyunlardan biri ve Google Play mağazalarına girdiği andan itibaren kolayca 10 milyonun üzerinde indirmeye sahip olan bu oyunda dünya kupasını kazanmaya çalışacaksınız. Öncelikle istediğiniz takımı seçiyorsunuz ve o takımın formasından oyuncularına her şey sizin elinizde oluyor istediğiniz ülkeyi seçtikten sonra oyuna geçiyor ve maçlara katılarak oradan kazandığınız paralarla yeni transferler yapıp kadronuzu iyileştiriyorsunuz.

Futbol oyunu seven gençler için tavsiye ettiğim bu oyunu para hileli olarak sizlere sunuyorum fakat oyunda hileniz var diye en iyisi olamıyorsunuz çünkü kadronuzu ayarladıktan sonra iş tamamen sizin kontrolünüze ve diğer takıma karşı nasıl oynadığınıza bağlı olacak, yani maçlarda takımınızı siz kontrol edip yönetecek ve kaleye golü atmaya çalışacaksınız. Takımınız için gerekli olan her şeyi Soccer Star 2022 World Legend para hileli apk ile aldıktan sonra diğer her şey size kalıyor gençler!

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.