Trial Xtreme 4 2.8.6 Kilitleri Açık Mod Apk İndir
  • LisansÜcretsiz
  • Dil DesteğiTürkçe
  • Dosya Boyutu363.3 MB
  • ÜreticiDeemedya
  • Kurulum"trial-xtreme-4-hileli-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 1.194 views

Trial Xtreme 4 oyunu gerçekten google play üzerinde görebileceğiniz en iyi motor yarış oyunlarından birisidir. Oyun bir yarış oyunundan beklenen her şeyi size sunuyor diyebilirim, özelleştirmelerinden tutun yarış atmosferine kadar. Birbirinden akıllıca ve iyi şekilde tasarlanmış yarış pistleri, her bölüm farklı konseptlerle sizi karşılayan yeni mekanlar olsun gerçekten aksiyonun hız kesmediği bir oyun. Motor tutkunları için kesinlikle tavsiye ettiğim bu oyunu kısaca özetleyecek olursak bir yandan motorunuzu sürüp yarışta galip gelmeye çalışırken bir yandan dengenizi de korumanız gerekiyor çünkü ters takla atıp yere düşerseniz baştan başlamak zorunda kalabiliyorsunuz o yüzden bir yere çarpmamaya özen göstermeniz gerek.

Son hızda geçeceğiniz parkurlardan ve yapacağınız hareketlerden tutun bir çok eğlenceye sahip olan bu oyunda kimi zaman hava taklalar atarak yarışı en önde bitirirken kimi zaman da yanarak baştan başlayabiliyorsunuz fakat oyunun eğlencesi de burada başlıyor. Motorcunuzun kaskından tutun giydiği şeylere kadar özelleştirebilecek ve yeni motorlar alabileceğiniz bu oyunda öğretici olan ilk üç bölümü geçtikten sonra asıl aksiyona katılabilirsiniz. Sizde hemen kilitleri açık mod apkyı indirin.

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.