World War Heroes 1.19.1 Mermi Hileli Apk İndir
  • LisansÜcretsiz
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu517 MB
  • ÜreticiAzur Interactive Games
  • Kurulum"world-war-heroes-hileli-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 1.884 views
program galeri
program galeri
program galeri

World War Heroes mermi hileli apk oyunun mantığı basit, diğer fps oyunlarında olduğu gibi kendi takımınızla beraber rakip takıma karşı savaşacak ve onlarda kimse kalmayana kadar onları öldürmeye çalışacaksınız. Fakat tabiki de diğer oyunlardan kendisini ayıran bir çok özelliği bulunuyor World War Heroes apk’nın grafiklerinden tutun oynanışına kadar çoğu oyuna fark atabilecek türde olan bu oyun Counter Strike tarzı oyunları seven arkadaşlarım için birebir diyebilirim.

Dünyanın her yerinden insanlarla ve zorlu haritalarda ister silahınızla ister tankınızla savaşlara katılabilecek ve kimin en güçlü savaşçı olduğunu göstereceksiniz. Sizlerin zorlanmaması ve oyunu kolaylaştırmak açısından sunduğumuz mermi hileli apk sayesinde oyuncuları mermiye boğabilir ve sınırsız olarak ateş edebilirsiniz. Merminizi düşünmeden sadece adama odaklanarak savaşı kazanmaya çalışın.

Buna da bakabilirsin >  Traffic Tour 1.4.9 Para Hileli Apk İndir
Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.