Five Nights at Freddys 4 v2.0 Kilitleri Açık Hileli Apk İndir
  • LisansÜcretsiz
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu59.2 MB
  • ÜreticiScott Cawthon
  • Kurulum"five-nights-at-freddys-4-hileli-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 9.596 views
program galeri
program galeri
program galeri

Five Nights at Freddys 4 oyunu milyonların oynadığı bir korku oyunudur. Google play platformunda ücretli olarak yayınlanan bu oyunu sizler için paylaşıyoruz. Ücretsiz bir şekilde sitemizden indirebileceğiniz bu oyunu özet geçecek olursak, bir iş yerinde güvenlik olarak çalışıyorsunuz ve geceleri tek başına kaldığınızda bu oyuncak şirketindeki oyuncaklar harekete geçmeye başlıyor. Siz ise olduğunuz yerden dikkatli olmaya ve bu oyuncaklara karşı kendinizi koruyacaksınız. Bu karakterlerin oyuncak olmasına bakmayın, yaşınız kaç olursa olsun sizi tedirgin edip korkutabilecek bu oyun bu yüzden lütfen bunu bilerek indirin.

Oyunda sadece el feneriniz oluyor ve bu el feneri sizin hayat kaynağınız oluyor diyebilirim, oyunda 5 gece geçirmek zorundasınız ve bu geceyi tamamlamak gerçekten zor olabiliyor. Sesler duyduğunuzda el fenerinizi yakmalı ve onun pilini düzgün kullanmalısınız, aksi taktirde bu oyuncak canavarlar size yaklaşırsa baştan başlayacaksınız ve bu korkutucu oyuncaklarla baş başa kalacaksınız. Sizde bu oyunu hem ücretsiz hem de oyun içi kilitleri açık apk olarak indirebilirsiniz. Bunun bir korku oyunu olduğunu unutmayın ve ona göre indirip oynayın.

Buna da bakabilirsin >  Walking War Robots 5.3.0 Bonus Hileli Apk İndir
Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.

Yorumlar (4)

YORUM YAZ