4×4 Russian SUVs Off-Road 3.0.52 Para Hileli Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
  • Lisans
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu57.2 MB
  • ÜreticiF-Game Studio 1
  • Kurulum"4x4-russian-suvs-off-road-hileli-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 666 views

Güncelleme Tarihi

4×4 Russian SUVs Off-Road oyunu arabayla birlikte görevler yapıcağınız bir oyundur. Oyun içerisinde bölümlerde sizi gönderdiği mekanda her bölüme özel görev bulunuyor ve sizde arabanızla bu görevi yaparak bölümleri geçmeye çalışıyorsunuz. Oyun daha yeni olduğu için oyunda bir çok bug bulunuyor fakat oyunun yapımcıları F-Game Studio 1 oyunu geliştirmeye devam ediyor bu nedenle gelecek olan güncellemede bu bugları çözüceklerini düşünüyorum. Oyunda araba kullanması da oldukça kolay bu nedenle oyuna kolayca alışabileceksiniz.

Oyun içerisinde yön bulma konusu biraz zor fakat 4×4 Russian SUVs Off-Road oyununda harita olduğundan dolayı haritaya bakarak size verilen yere doğru kolayca gidebileceksiniz. Ayrıca,görevleri yaparken sınırlı bir süreniz bulunuyor bu nedenlede hızlı olmalısınız ve görevi çabucak bitirmelisiniz. Sitemizden 4×4 Russian SUVs Off-Road oyununu para hileli şekilde indirebilirsiniz.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.