Rally Fury – Extreme Racing 1.67 Kilitleri Açık Hileli Apk İndir
  • LisansÜcretsiz
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu93.8 MB
  • ÜreticiRefuel Games Pty Ltd
  • Kurulum"rally-fury-extreme-racing-hileli-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 957 views
program galeri
program galeri
program galeri

Rally Fury – Extreme Racing oyunu kendinizle yarışacağınız bir araba yarışı oyunu olarak tasarlanmış. Refuel Games Pty Ltd firmasının yapımcılığını üstlendiği bu oyunda zamanlama rekorları kırmaya çalışacaksınız, girdiğiniz bölümlerde tek başınasınız ve amacınız pistin sonuna en erken sürede ulaşmak olacak. Söylemesi kolay fakat piste çıktığında yapması zor olabiliyor. Eğer kendi performansınızdan daha azını gösterdiğinizi düşünürseniz tek yapmanız gereken bölümü tekrar başlatıp rekor kırmaya çalışmak olacak.

Yeni arabalar satın alabilir ve arabanızı modifiye edebilirsiniz fakat bunun için yapmanız gereken şey para kazanmak ve görevleri yerine getirmek olacak. Yani sadece rekor kırmayı değil birde oyunun size verdiği görevdeki süreye göre bitiş çizgisine en kısa sürede ulaşmanız gerekiyor. Sizde oyunu kilitleri açık apk olarak indirebilir ve hiçbir engele takılmadan rahatça oynayarak pistlerde tozu dumana katabilirsiniz.

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.

Yorumlar (1)

YORUM YAZ
  1. Admin kolay gelsin. Fifa Futbol a bi el atsan takımım 94 Gen de kaldı. Oyunda para kazanmakta çok zor. Yapabilirsen En acilinden.