A Way To Slay 1.0.4 Hileli Mod Apk İndir – Kilitleri Açık
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
  • Lisans
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu55.1 MB
  • ÜreticiLaLapp
  • Kurulum"a-way-to-slay-hileli-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 146 views

Güncelleme Tarihi

A Way To Slay oyunu gerçekten farklı ve sizi oyuna bağlayacak bir oyundur.Oyunda başkalarıyla bir düello içerisine giriyorsunuz ve çok sayıda düşmanınız oluyor.Oyunun farklı konsepti sizi oyuna bağlıyor,farklı olmasıyla beraber eğlencelide olan bu konseptin içerisine dalıp gideceksiniz.Oyun oldukça eğlenceli ve keyifli,ilk oynadığımda zamanın nasıl geçtiğini farketmedim bile.Bir mekanda çok sayıda düşmanla savaşıyorsunuz ve onlar size hasar vermeden onları öldürmelisiniz,bunlara saldırmak için 2 kere ekranda onun olduğu yere tıklamanız yeterli oluyor.

Rakiplerin hamlesi otomatik oluyor ve siz vurmadan vurmuyorlar,siz hamlenizi yaptıktan sonra onlarda hamlesini yapıyor.Eğer yakındaki bir düşman size vurursa direk ölüyorsunuz ve baştan başlamak zorunda kalıyorsunuz.Sizde bu eğlenceli oyunu kilitleri açık bir şekilde oynamak istiyorsanız hemen sitemizden apkyı indirin!

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.