Airline Commander 1.1.4 Para Hileli Apk İndir

GeliştiriciRORTOS
Sürüm:1.1.4
Kategori:OYUNLAR
Boyut:40.9 MB
Dil:İngilizce

Airline Commander oyunu eğer bir pilotluk hevesiniz varsa kesinlikle oynamanız gereken bir oyun diyebilirim. Oyunda havayolu şirketi kuruyor ve onu yönetiyorsunuz. Onun dışında hava yolu şirketini yönetmekten ziyade uçaklarıda sürüyorsunuz. Yani müşterilerinize en iyi deneyimi yaşatmak sizin elinizde olucak. Oyunda başlangıçta size bir eğitim veriliyor ve bu eğitimle uçak ehliyetinizi alıyorsunuz,daha sonrada uçak kullanmaya başlıyorsunuz.

Çoğu insan uçakları kullanmayı ister fakat bunu başarmak bir hayli zor,fakat uçuş deneyimini oldukça iyi yansıtan bu Airline Commander oyununu kesinlikle denemenizi öneririm. Oyunun en iyi taraflarından biri ise gerçeğe oldukça yakın şekilde tasarlanması. Oyunda uçak çeşitleride bulunuyor ve bunları para ile alıyorsunuz,sizde sitemizden Airline Commander oyununu para hileli olarak indirip oynayabilirsiniz.

Kurulum

Öncelikle rar dosyasını indirin ve daha sonra içinde bulunan "it.rortos.realflight" isimli dosyayı android/obb içine atın. Daha sonra apkyı indirip kurarak oyuna başlayabilirsiniz.

Benzer Yazılar

2 Comments

    1. Oyunun hilesi kalkmış,sadece bizde değil herkesinkinde aynısı olacaktır. Çıktığı gibi tekrar ekleyeceğiz çalışanını.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir