Airline Commander 1.2.4 Para Hileli Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (9 votes, average: 3,56 out of 5)
Loading...
  • LisansÜcretsiz
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu40.9 MB
  • ÜreticiRORTOS
  • KurulumÖncelikle rar dosyasını indirin ve daha sonra içinde bulunan
qr code
  • Toplam İndirme : 19.757 views

Güncelleme Tarihi

Airline Commander oyunu eğer bir pilotluk hevesiniz varsa kesinlikle oynamanız gereken bir oyun diyebilirim. Oyunda havayolu şirketi kuruyor ve onu yönetiyorsunuz. Onun dışında hava yolu şirketini yönetmekten ziyade uçaklarıda sürüyorsunuz. Yani müşterilerinize en iyi deneyimi yaşatmak sizin elinizde olucak. Oyunda başlangıçta size bir eğitim veriliyor ve bu eğitimle uçak ehliyetinizi alıyorsunuz,daha sonrada uçak kullanmaya başlıyorsunuz.

Çoğu insan uçakları kullanmayı ister fakat bunu başarmak bir hayli zor,fakat uçuş deneyimini oldukça iyi yansıtan bu Airline Commander oyununu kesinlikle denemenizi öneririm. Oyunun en iyi taraflarından biri ise gerçeğe oldukça yakın şekilde tasarlanması. Oyunda uçak çeşitleride bulunuyor ve bunları para ile alıyorsunuz,sizde sitemizden Airline Commander oyununu para hileli olarak indirip oynayabilirsiniz.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.

Yorumlar (25)

YORUM YAZ
  1. hocam yüklendikten sonra güncelleme gerekli diyip play store’a atıyor ne yapmalıyım

    • Oyun 1.2.4 sürümüne güncellenmiştir, tekrar kurulum adımlarını takip ederek oyunu kurabilir ve hileli olarak oynayabilirsiniz.