Angry Birds 2 2.21.1 Hileli Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
  • Lisans
  • Dil DesteğiTürkçe
  • Dosya Boyutu38.1 MB
  • ÜreticiRovio Entertainment Ltd.
  • Kurulum"ab22211mod-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 350 views

Güncelleme Tarihi

Angry Birds oyunu akıllı telefonların başlarından beri bizlerle olan ve hala popülerliğini sürdüren bir oyundur.Zaten akıllı telefonu olan birisi illaki Angry Birds oyununu duymuştur hatta oynamıştır,oyunun ilk sürümüne nazaran ikinci sürümünde üstüne baya bir eklemeler yapıldı ve oyun gerçekten gözle görülecek şekilde değişime uğradı.Oyun uzun soluklu ve akıcı bir hikayeye sahip,ayrıca oyun başta size ufak bir eğitim modu oynatıyor ve bu eğitim modu sayesinde oyun hakkında hem biraz fikriniz oluyor hemde nasıl oynayacağınızı anlıyorsunuz.Şöyle ki,siz kızgın kuşlardan birisiniz ve adınız “Red” bu isimde kırmızı renge sahip bir kızgın kuş olduğunuzdan geliyor 🙂 Angry Birds’ün 2. serisinde oyunda animasyon olarak ve oynayış olarak gerçekten büyük ve göz alıcı değişiklilikler bulunuyor.

Oyundaki yenilikten şöyle bir örnek vericek olursam örneğin atış yaptığınız zaman ekranda bulunan zoom tuşu açılıyor ve siz bu tuşa bastığınızda nişan aldığınız herhangi bir domuzun nasıl bir yüz ifadesine sahip olduğunu görebiliyorsunuz.Böyle ufak tefek animasyon değişiklikleri ve diğer değişiklikler ile birlikte oyun gerçekten güzel ve göz alıcı bir oyun olmuş.Ayrıca elmas ve can hileli apk sayesinde oyun daha kolay olacak ve siz oyundan daha fazla zevk alacaksınız.Hemen sizde Angry Birds 2 oyununu indirin ve oynamaya başlayın.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.