Clash Of Clans 14.635.9 Altın ve Elmas Hileli Mod Apk İndir

Versiyon 14.93.6
Geliştirici Supercell
Lisans Ücretsiz
Boyut 105 MB
Dil Türkçe
HEMEN İNDİR

Yıllardır popülerliğini koruyan Clash of Clans hileli apk oyunu her geçen gün daha fazla kullanıcıya ulaşmaktadır. Kullanıcılar tarafından bu kadar fazla tercih edilen bu popüler oyunu duymayan yoktur. Android ve İOS telefonlar için kolaylıkça ulaşım sağlanabilen bu oyun sizlere uzun süreli bir rekabet sunacaktır. Yüz binlerce kişinin aktif olarak oynadığı bu oyun sizlere beklediğiniz verimi sağlayacaktır. Uzun soluklu bir macera ile oynayabileceğiniz bu strateji oyunu her geçen gün yeni gelişmeler ile karşınıza çıkmaktadır. Çıktığı günden itibaren kullanıcılar tarafından ilgi gören bu oyun yıllardır oyunda aktif olan oyuncuları beraberinde getirmiştir. Bu oyun içerisinde şehir kurarak şehrinizi geliştirmeye çalışıyorsunuz. Bu oyun Android ve İOS kullanıcıları tarafından oldukça popüler bir haldedir.

Bu oyun içerisinde ilk olarak bir köy kurmak için isim belirliyorsunuz. Belirlediğiniz isim sizin köyünüzün ismi olacaktır. Clash of Clans apk indir oyununda kurduğunuz köyü zaman ile büyültüyorsunuz. Bu sayede köyünüz her geçen gün daha da gelişiyor. Başka köyle ile savaşlar gerçekleştirebiliyorsunuz. Köyünüzün büyümesi ile birlikte gücünüzde artıyor. Gün içerisinde oyuna ara sıra girerek kaynak toplayabilir ve bu kaynakları köyünüzün gelişmesi için kullanabilirsiniz. Oyun içerisinde seviyeniz arttıkça ilgilenme süreniz daha da azalmaktadır. Boş zamanlarınızda oyunda vakit geçirmek isterseniz başka köylere saldırabilir çeşitli hediyeler kazanabilirsiniz. Aynı şekilde sizden daha güçlü kişilerde sizlere saldıracaktır.

Clash of Clans Apk Başarılı Olmak İçin Tavsiyeler

Bu oyunda başarılı olmak istiyorsanız stratejilerinizi en iyi şekilde belirlemeniz gerekmektedir. Şehrinizi geliştirmek adına ihtiyacınız olan kaynakları üreten yapılarınız bulunmaktadır. İlk olarak bu yapıların seviyelerini yükselterek kaynak ihtiyaçlarınızı daha çabuk karşılama şansınız olacaktır. Ardından bu kaynakları korumak adına savunmanızı geliştirmelisiniz. Savaş ile zaman kaybetmektense savunma yaparak savaşlardan kaçınarak daha hızlı ilerleme sağlayabilirsiniz. Zamanla oyunu daha iyi öğrenecek ve kendi taktiklerinizi geliştirebileceksiniz. Oyun içerisinde zamanla tüm binalarınızı geliştirecek ve hangilerine daha çok ihtiyaç duyacağınızı çözebileceksiniz. Bu sayede kalite bir şehre sahip olacak ve daha doğru adımlar atmaya başlayacaksınız. Başlangıçta sadece binalarınızı yükseltmeye çalışın.

Oyun İçerisinde Bulunan Binalar;

 • Belediye binası,
 • Altın Madeni,
 • İksir Toplayıcı,
 • Büyü fabrikası,
 • Laboratuvar,
 • Kara kışla,
 • Kışla,
 • Kara iksir sondası,
 • İksir deposu,
 • Altın deposu,
 • Kara iksir deposu,
 • İnşaatçı kulübesi
İlgini çekebilir:  European War 4: Napoleon 1.4.6 Para Hileli Apk İndir

olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu binaların her biri farklı özellikler ile karşımıza çıkıp farklı ihtiyaçları karşılamaktadır. Seviye atladıkça bu binaları sırasıyla inşa edecek ve şehrinizi geliştireceksiniz. Clash of Clans apk oyununun uzun soluklu olması kullanıcılar için büyük bir fırsat oluyor. Binaları belli bir seviyeye getirmek için belediye binanızı sürekli yükseltmeniz gerekiyor. Bunların yanı sıra şehir etrafına öreceğiniz duvarları sürekli yükselterek şehir savunmasını arttırabilirsiniz. Savunma arttırmak için savunma birimi olan askerleri de yetiştirerek savunmanıza katkıda bulunabilirsiniz. Duvarları ve asker birimlerini en iyi şekilde dizerek şehrinizin güvenliğini sağlayabilirsiniz. Oyun içerisinde yer alan savunma binalarınız;

 • Top,
 • Okçu kulesi,
 • Büyücü kulesi,
 • Gizli tesla,
 • X-yayı,
 • Havan,
 • Cehennem kulesi

olarak karşınıza çıkmaktadır. Bu birimlerin yerleşimini en iyi şekilde yaparak düşman saldırılarından korunarak köyünüzü en güvenilir şekilde geliştirmeye devam edersiniz. Sizlere sunulan patlayıcı gibi etmenlerin düşmanların size nereden saldıracağını tahmin ederek bu bölgelere yerleştirebilirsiniz. Bu sayede düşmanlar köyünüze yaklaşamadan önce etkisiz hale gelecektir. Köyünüze saldırsalar bile en az zararla bu saldırıdan kurtulma fırsatınız olacaktır. Oyunda ileri seviyelere geldikçe bu stratejileri sizlerde kolayca çözebileceksiniz. Bu sayede farklı hediyeler kazanma şansınızda olacaktır.

Clash of Clans Hile Apk Sıralamayı Etkileyen Faktörler Nelerdir?

Oyun içerisinde farklı amaçlarınız olabilir. Rekabet yüksek olduğu için sizlerde rekabete önem vererek sıralamalarda üst sıralara çıkmak isteyebilirsiniz. Bu tarz oyunlarda rekabet kullanıcılar için büyük öneme sahip olmaktadır. Oyuncuların oyuna daha çok ilgi duymasını sağlıyor. Bu oyunda da kupa bulunmaktadır. Kupalar sıralamayı etkiliyor. Kupa kazanmak için başka köyleri saldırıp galibiyet almanız gerekiyor. Aynı zamanda köyünüze saldıranlardan köyünüzü savunarak da kupa kazanma şansınız oluyor. Bunun için sürekli başka köylere saldırmanız gerekiyor ya da köyünüzü savunma amaçlı geliştirmeler yaparak saldırılardan korunmanız gerekiyor. Tamamen size kalmış bir durumdur. Sıralamaya önem veriyorsanız bu şekilde sıralamalarda üst sıralara çıkabilirsiniz.  Tamamen kendi geliştirdiğiniz taktikler rakiplerinizin önüne geçmenizde yardımcı olacaktır.

Clash of Clans Apk İndir Oyununun İşleyişi

Oyunun başlangıcında karşınıza çıkan boş bir köy üzerine belirtilen binaları kurmaya başlıyorsunuz. Ana bina belediye binası olmak üzere saldırı ve savunma sistemlerini geliştirmeye başlıyorsunuz. Altın ve iksirler ile bu binaların seviyelerini yükseltebiliyorsunuz. Bu sayede sürekli köyünüzü büyülterek yeni binalar ekliyorsunuz. Belediye binanız yükseldikçe yeni binalar kurmaya hak kazanıyor ve farklı savunma sistemleri elde edebiliyorsunuz. Her binayı yükselttiğinizde belirli bir süre beklemeniz gerekiyor. Bu yüzden seviye ilerledikçe oyun ile ilgilenme süreniz daha da azalmaktadır. Bunun için başlangıçta oyunda daha fazla zaman geçirmeniz gerekecektir.

İlgini çekebilir:  Benim Konuşan Tomum Para Hileli Mod Apk İndir

Köyünüzü zaman ile geliştirirken farklı köylere saldırma şansınız bulunuyor. Saldırıdaki başlıca amaç rakibin belediye binasını yıkmak olacaktır. Oyun stratejilerine göre bazı kişiler belediye binasını dışarıda bırakarak kolayca zafer almanıza olanak veriyor. Bunun dışında belediye binasını çok güvenli bir şekilde sarmalayan kişilerde bulunmaktadır. Bu kişilerin karşısında galibiyet almak oldukça zordur. En güzel hamleler ile askerleri en doğru alandan yollamanız gerekecektir. Çok iyi savaş stratejileri belirleyerek saldırılar yapmalı aynı şekilde savunmalarda yapmalıyız. Saldıracağınız köye belli noktalardan askerler yollayarak saldırı gerçekleştirirsiniz. Yollanan askerlere daha sonra müdahale etme şansınız bulunmamaktadır. Bu yüzden en başta saldırı yapmadan önce en doğru kararları vermeniz gerekir.  Bu oyun stratejiler geliştirdikçe daha keyifli hale gelecektir.

Clash of Clans Hileli Apk Nasıl Kurulur?

Bu oyun Android ve İOS işletim sistemleri için geliştirilmiştir. Her iki platformda da rahatlıkla oynayabilirsiniz. Oyunu indirme aşamasına geldiğinizde Clash of Clans apk indir araştırmaları yapmaya başlayabilirsiniz. İndirdiğiniz apkyı açarak yükle seçeneği ile güvenilir bir şekilde oyunu telefonunuza kurabilirsiniz. Daha sonrasında oyuna girerek köyünüze bir isim belirleyerek oyuna başlayabilirsiniz. Oyun içerisinde belirli yönlendirmeler ile oyun tanıtımı sizlere yapılacaktır. İlk defa oynayacak kişiler için bu tanıtım oldukça faydalı olacaktır. Kolaylıkla oyunu öğrenebilecek ve köyünüzü geliştirmeye başlayacaksınız. Bu oyunu indirmek tamamen güvenilirdir. Oyunu yüz binlerce kişinin indirmiş ve oynuyor olması oyunun güvenilirliğini de ortaya koymaktadır.

Clash of Clans Apk Bilgisayardan Oynanır Mı?

Her mobil oyunun bilgisayardan oynanıp oynanmadığını kullanıcılar merak etmektedir. Bu oyunda diğer oyunlar gibi kolaylıkla bilgisayardan oynanabilmektedir. Öncelikle bluestacks programını bilgisayarınıza kurmanız gerekmektedir. Daha sonrasında indirdiğiniz apk dosyasını bu program aracılığıyla açmalısınız. Bu program Android tablet gibi karşınıza çıkar ve telefondaki tüm özellikleri sizlere sunar. Bu adımda indirdiğiniz uygulamayı açarak aynı telefondaki gibi kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz. Aynı şekilde telefondaki gibi oyuna girerek gerekli adımları tamamlamalısınız. Bunun yanı sıra uygulamanın size sunduğu avantajlar ile bazı kısayol tuşları kullanılmaktadır. Sizlerde bu tuşlardan yararlanarak bilgisayar üzerinde daha kolay bir şekilde oyunu oynayabilirsiniz. Üstelik gündelik kontrollerinizi daha kolay yaparsınız.

“Clash Of Clans 14.635.9 Altın ve Elmas Hileli Mod Apk İndir” üzerine 561 yorum

Yorum yapın