Hay Day 1.45.111 Full Apk İndir

Versiyon 1.45.111
Geliştirici Supercell
Lisans Ücretsiz
Boyut 140 MB
Dil İngilizce
HEMEN İNDİR

Hay Day Full Apk İndir oyunu, Clash of Clans ve Clash Royale gibi popüler oyunların yapımcısı olan Supercell firması tarafından yapılmış bir çiftlik oyunudur. Yaptıkları diğer oyunlar gibi mobil oyunlara fark atan bir çiftlik oyunu olan bu Hay Day apk oyununda kendinize bir çiftlik oluşturacaksınız. Bu çiftliği sadece tarım olarak düşünmeyin, hayvan bakıcılığından balık avlamaya kadar bir çok şeyi yapabileceksiniz.

Hay Day Hileli Apk oyununda arkadaşlarınızla aranızı iyi tutmalı ve komşularınızla da iç içe olmalısınız. Bunun sebebi gelişmeniz için ürettiğiniz veya elde ettiğiniz şeyleri ticaret yaparak satmalı ve daha çok para kazanarak çiftliğinizi büyültmelisiniz. Oyunun güncel sürümü için hileli apk bulunmadığı için şuanlık sadece full apksını sunuyoruz sizde hemen indirerek oynayabilirsiniz.

İlgini çekebilir:  Bomb Squad v1.4.137 Pro Apk İndir

“Hay Day 1.45.111 Full Apk İndir” üzerine 32 yorum

  1. bilgisayar a indirilebiliyor mu veyahut facebook üzerinden oynama şansı var mı

    şuan sadece telefondan oynayabiliyorum pc ye nasıl indirirm

    Cevapla
  2. Bana ne bu oyun hilesini keşfettim merhaba sosyal medyada da bir başka oluyor tabi ki sistemin içinde varolup fırsatı değerlendirmeli miyim nasılsın bir şey yok sağol hocam Allah razı olsun hocam sizin de kandiliniz mübarek olsun Allah affı mağrifetini ihsan eylesin sevdiği kullar arasına katsın inşallah hocam Allah razı olsun hocam sizin de bayramınız mübarek olsun aileniz ile peşin fiyatına

    Cevapla

Yorum yapın