Minecraft Pocket Edition 1.15.0.53 Mega Hileli Apk İndir

Versiyon 1.15.0.53
Geliştirici Mojang
Lisans Ücretsiz
Boyut 90.3 MB
Dil İngilizce
HEMEN İNDİR

Minecraft Oyunu

Minecraft Oyunu 2009 yılından itibaren yayınlanan bir oyundur. Günümüzde çok sayıda kişi tarafından oynanan popüler bir oyun haline gelmiştir. Oyunun birçok türü olmakla birlikte birçok genç oyuna ilgi göstermektedir. Oyunun genel olarak en büyük amacı hayatta kalmaktır. Bu oyunu çeşitli mecralardan indirebilmek mümkündür. Oyunun oynayan kişi sayısı günümüzde 75 milyondan fazladır. Oyunda genel olarak bir beceri sergilemek gerekir. Oyunu oynamak için çeşitli işletim sistemlerine yüklemek mümkündür. Minecraft APK versiyonlarını internet üzerinden edinerek kendi cihazınıza indirebilirsiniz. Minecraft oyununda çeşitli malzemeleri bir araya getirerek yeni ürünler üretilir. Farklı çeşitlerde olan malzemeleri bir araya getirerek ve işleyerek onlardan masa ve yatak gibi birçok nesne ortaya çıkarılabilir.

Oyunun içerisinde herkes özgürce hareket edebilmektedir. Açık bir dünya oyunudur ve istediğiniz her şeyi yapabilirsiniz. Oyun içerisinde birçok nesne bulunur ve isterseniz bu nesneleri kırarak istediğiniz şekilde farklı alanlara yerleştirebilirsiniz. Minecraft oyununda birçok farklı mod yer alır. Oyunda hayatta kalma Modu olduğu gibi aynı zamanda yalnızca dilediğini inşa etme türü de bulunmaktadır. Oyun içerisinde 8 bit görüntü kalitesi bulunmaktadır. Köşeli kutularla biçim halinde olan ve insanların yaratıcılıklarını kullanabileceği bir oyundur. Oyun fazlasıyla size yaratıcılığı aşılar. İsteyen kullanıcılar oyun içerisinde istediği her türlü şeyi inşa edebilir. Çok sayıda kullanıcı olması nedeniyle günümüzde Android cihazları için dahi yeniden düzenlenmiştir.

Minecraft Oyun Tipleri

Minecraft oyun tipleri arasında hayatta kalma tipi bulunmaktadır. Bu oyun tipinde karşınıza çıkan yaratıklarla savaşmak durumunda kalırsınız. Ayrıca oyunda birçok noktada açlık ve can barları yer alır. Oyun içerisinde kendinize bir sığınak yapmanız gerekir. Kendi yaratıcılığını kullanarak geceleri ortaya çıkacak olan yaratıklardan korunabilirsiniz. Sizin karşınıza gelen bloklar sınırlı sayıda değildir. Açık dünyada geçen bir oyun olduğu için istenen bloklar bulunabilir.

Oyun içerisinde yer alan oyun tipleri arasında Hardcore yani zorlayıcı oyun tipi bulunur. Hayatta kalma oyun tipi bu oyunda da geçerlidir. Bu oyun tipinde öldüğünüz zaman dünya tamamen yok olmaktadır. Ayrıca daha önce topladığınız tüm eşyalar bir anda silinir. Bu nedenle oldukça zorlayıcıdır. Oyuna sıfırdan başlamak sizi yorabilir.

Bir diğer oyun tipiyse yaratıcı oyunudur. Bu oyun tipinde karşınızda birçok malzeme yer almaktadır. Bu malzemeleri kullanarak oyun içerisinde istediğiniz tasarımları oluşturabilirsiniz. Hayatta Kalma oyun tipinde kendinize sığınak yapmak zorundaydınız. Ancak bu oyun tipinde istediğiniz her türlü alanı oluşturabilme özgürlüğüne sahipsiniz. Yaratıcı oyun tipine giriş yaptığınız zaman oyun içerisinde uçabilirsiniz. Ayrıca karşınıza gelen tüm bloklara yalnızca bir kez hamle yapmanız durumunda kırılır.

İlgini çekebilir:  Cube Survival: LDoE Para Hileli Apk İndir

Macera oyun tipindeyse bloklar belirli aletlerle birlikte elde edilebilmektedir. Ayrıca diğer oyun tipinde olduğu gibi bunda da can ve açlık barları yer alır. Bir diğer oyun tipi olan seyirci oyun tipinde dünya ile herhangi bir etkileşimde bulunmazsınız. Diğer oyuncuların gözünden oyunu izleyebilir ve olayları sürekli olarak izleyebileceğiniz bir oyun tipidir.

Minecraft Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Minecraft oyunu bilindiği üzere en çok çocuklar ve gençler tarafından oynanan bir oyun haline gelmiştir. Özellikle çocukların bu oyunu oynarken ebeveynlerinin kendilerine rehberlik etmesi gerekir. Minecraft oyunu çocukların veya herkesin yaratıcı düşünmesini sağlayan bir oyundur. Dolayısıyla faydalı olan kısımları da mevcuttur. İnşa etme üzerine kurulu olan bu oyunda bir çeşit yapboz sistemi bulunmaktadır. Oyun içerisinde yer alan her kullanıcı diğer kullanıcılarla iletişim kurabilmektedir. Oyunun kullanıcı kitlesinde kabaca bir ayrım yapılacak olursa küçük yaş grubuna sahip çocukların en çok tercih ettiği oyunlardan birisi Minecraft oyunudur. Oyun içerisinde iki adet oyun tipi yer alır. Oyundaki yaratıklarla mücadele etme ve açlıkla mücadele etmedir. Diğeriyse açık dünya alanında istenilen her alan uçarak bir alan oluşturabileceğiniz bir oyun tipidir. Oyun içerisinde yer alan moblar oyun içerisinde hareket eden canlılardır.

  • TAVUK
  • KOYUN
  • DOMUZ
  • KÖYLÜ

Gibi oyun içi canlılar yer alır. Bu canlılar sayesinde oyuncular kendi işini görebilmektedir. Örnek olarak Tavuk sayesinde oyuncular kendi etini pişirerek oyun içerisinde kaydını doyurabilmektedir. Bunun yanı sıra aynı şey koyun ve Domuz içinde geçerlidir. Oyun içerisinde yer alan Köylülerden ise değerli eşyaların takası yapılabilir. Ayrıca köylüler sayesinde yetiştirilen tohumlar bulunabilir ve alınarak kullanıcılar kendi tarlalarını yapabilmektedir. Ayrıca oyun içerisinde herkesin işine yarayabilecek kılıç ve kazma gibi araç gereçler bulunmaktadır. Oyunun kendi amacına hizmet eden bu malzemeler işe yarar. Örnek olarak balık tutabilmek için oltaya ihtiyaç vardır. Veya koyunları kırkmak için makasa ihtiyaç duyulur. Bunun gibi malzemeler işe yarar.

Minecraft Oyunu Ebeveynlerin Dikkat Etmesi Gerekenler

Oyun içerisinde çocuk kullanıcı sayısının fazla olması ebeveynleri ilgilendiren bir durumu ortaya çıkarıyor. Oyun içerisinde yer alan hayatta kalma tipinde yaratıklar çocukların olumsuz etkilenmesine neden olabilir. Geceleri ortaya çıkan yaratıklar çocukların psikolojisini olumsuz etkileyebilir. Ayrıca hayatta kalma oyun tipinde yaratıkları öldürmek gerekir. Oyun içerisinde şiddet bulunduğu için dikkatli olunması gerekir. Ayrıca oyun içerisinde yer alan yaratıcı oyun tipinde çocuklar kendi alanını özgürce oluşturabilir. Çocuklar kendi hayal dünyasını kurabilir ve yaratıcılıklarını geliştirebilir. Bunun gibi oyunların ebeveynlerin kontrolü eşliğinde oynanması önem arz eder. Çocukların zarara uğramaması için çevrimdışı oyun açılabilir.

İlgini çekebilir:  Crash of Cars 1.3.08 Para Hileli Apk İndir

Minecraft Nasıl Ücretsiz Oynanır?

Minecraft oyununu ücretsiz oynamak isteyen birçok kişi bulunuyor. Özellikle Android işletim sistemine sahip cihazlara Minecraft oyunu yüklenmek istendiği zaman bir ücret istenmektedir. Bu ücreti ödememek ve ücretsiz bir şekilde oyunu oynamak için Minecraft APK versiyonunu edinmeniz gerekebilir. Minecraft oyununa herhangi bir ücret ödememek için Minecraft APK indir işlemlerini yapmanız yeterli olabilir. Macera ve hayatta kalma oyun tipleriyle sizde oyuna dahil olarak oynayabilirsiniz. Android işletim sisteminde popüler oyunlardan birisidir. Kontrolünü sağladığınız karakterler birlikte dünya içerisinde yer alan düşmanlara karşı mücadele edebilirsiniz. Oyunun temel amacı kendiniz korumak için bir alan inşa etmektir. Kendi yaşam alanınızı inşa ederken bu zorlu yoldan keyif alan kişiler oyuna dahil olabilir. Oyunun sunulan son sürümüyle birlikte birçok değişiklik gelmiştir. Oyun içerisinde performans arttırılmıştır. Oyun içerisinde yer alan bölgeler keşfedilmek üzere sizleri beklemektedir. Oyunun grafikleri 3D ve ses kalitesi oldukça iyidir.

Minecraft APK indirme İşlemleri

Android işletim sistemine sahip olan cihazlarınız için indirme işlemlerini yapabilirsiniz. Birçok kişi çeşitli nedenlerden ötürü oyunu kendi cihazına indiremiyor. Bu nedenler arasında ücretler veya farklı nedenler olabiliyor. Android platformunun sevilen oyunu olan Minecraft oyununu indirmek için yalnızca APK uzantılı dosyasını indirmeniz yeterlidir. Normal olarak bir oyunu yüklediğiniz zaman indirme işlemleri gerçekleşir. APK uzantılı dosyalar direk olarak sizin cihazınıza geldiği için hemen yüklemeye başlayabilirsiniz. Oyunu güvenilir noktalardan edinerek kendi cihazınıza edinebilirsiniz. Oyun içerisinde her yeri keşfedebilirsiniz. Elinizde olan sınırsız kaynaklarla birlikte yaratıcı oyun tipini oynayarak keyifli vakit geçirebilirsiniz. Biraz daha aksiyon ve zorlanmak istiyorsanız hayatta kalma oyun tipini açabilir ve yaratıklarla savaşabilirsiniz. Kendinizi korumak için alanlar ve silahlar yapabilirsiniz. Oyunu istediğiniz anda oynamak için indirebilirsiniz.

“Minecraft Pocket Edition 1.15.0.53 Mega Hileli Apk İndir” üzerine 88 yorum

Yorum yapın