Mobile Legends: Bang Bang 1.4.47.4822 Hileli Full Apk İndir

Versiyon 1.4.47.4822
Geliştirici Moonton
Lisans Ücretsiz
Boyut 99.17
Dil Türkçe
HEMEN İNDİR

Mobile Legends: Bang Bang Hileli Full Apk İndir oyunu en çok indirilen oyunlardan biri haline gelmiş bir aksiyon strateji oyunudur. Oyunun bu kadar sevilmesinin sebebi bilgisayar platformunda büyük bir kitleye sahip olan League of Legends oyununun mobil platforma dökülmüş bir hali olmasıydı. Diğer kendi tarzındaki oyunlara farkını katan bu mobile legends hileli apk oyuncuların gözdesi haline gelmesi gerçekten kısa sürdü.

Oyun tamamen takım savaşı üzerine kuruludur, karakterinizi seçerek oyuna başlıyorsunuz ve diğer kişilerle eşleşiyorsunuz. Belirli bir harita içerisinde sizin yapmanız gereken minyonları kesmek ve para kazanarak rakiplere karşı savaşmak. Rakipleri öldürdüğünüzde, kuleleri aldığınızda veya minyon kestiğinizde oyun içi para kazanıyor ve bununla karakterinize item alarak level atlıyor ve skillerinizin seviyesini yükseltiyorsunuz. Her oyuna girdiğinizde farklı aksiyonla ve farklı karakterlerle karşılaşacağınız için reflekslerinizi ve oynayışınızı geliştirmelisiniz.

İlgini çekebilir:  Battlefield Mobile 0.5.119 Apk İndir

Mobil Legends Full Apk İndir’in e-spor tarafı dahil bulunuyor, gerçekten iyi oynarsanız bu mobil oyunda bile turnuvalara katılarak paralar kazanabiliyorsunuz. Yani oyunu sadece bir oyun olarak görmeyin, lig sistemi sayesinde oyunlar kazanarak dereceli modda oynayın ve rütbenizi yükseltip arkadaşlarınıza kimin daha iyi olduğunu gösterin. Oyunda hileli apk bulunuyor ve bu hile sayesinde haritada ki adamları rahatça görebiliyor ve yeni karakterler alabiliyorsunuz. Mobile Legends Apk İndir’in hileli versiyonunu hemen sitemizden indirerek oyuna başlayabilirsiniz.

“Mobile Legends: Bang Bang 1.4.47.4822 Hileli Full Apk İndir” üzerine 34 yorum

Yorum yapın