Zula Mobile 0.9.1 Apk İndir

Versiyon 0.9.0
Geliştirici Lokum Games
Lisans Ücretsiz
Boyut 64 MB
Dil Türkçe
HEMEN İNDİR

Zula Mobile Apk İndir, çoğu kişinin bilgisayar platformunda tanıdığı Türk yapımı fps oyunudur. Bir çok özelliğiyle kullanıcıların dikkatini çekmiş ve Türk yapımı fps oyunlarından en çok oynanan oyunlardan biri haline gelmiş bu Zula hileli apk oyunu artık sizlerin karşısına mobilde de çıkıyor. Yattığınız yerden arkadaşlarınızla birlikte takımınızı kurarak savaşlara katılabilecek ve rakip takımın tamamını öldürerek zafere ulaşmaya çalışacaksınız.

Bilgisayar platformundakinden neredeyse hiçbir farkı olmayan bu zula mobile apk oyununda şimdilik hileli apk bulunmadığı için ekleyemedik fakat geldiği an ekleyip sizlerin kullanımına sunacağız. Oynanması ücretsiz olan bu oyun Unity ile geliştirilmiş ve yapımcıları tarafından gerçekten iyi bir şekilde optimize edilmiş bir oyun olduğu için telefonunuz gerçekten çok kötü değilse kasma olmadan 60 fps oynayabileceksiniz.

İlgini çekebilir:  Nulls Brawl Alpha Apk İndir - Son Sürüm Elmas Hileli

Bir sürü silah bulunan bu oyunda silahlarınızı 8000’den fazla seçenekle özelleştirebiliyor ve daha güzel hale getirebiliyorsunuz. Bir çok farklı özellikle karşınıza gelen oyundaki aksiyona katılmanız için hala geç değil.

Düşük boyut sayesinde telefonlarınız da fazla yer kaplamayan bu oyunda bir çok harita ve oyun modu bulunduğu için aksiyon ve eğlence sınırsız. Haritalardaki yerli konsepti sayesinde daha dikkat çekici ve güzel bir atmosfere sahip olan bu Türk yapımı fps oyununda sizde yerinizi alarak 27 milyon kullanıcıdan biri haline gelebilirsiniz. Şuan açık betada olan oyunu hemen indirerek yeni özellikleri önceden test edebilir ve ödüller kazanabilirsiniz. Sizde hemen indirin ve aksiyona katılın.

“Zula Mobile 0.9.1 Apk İndir” üzerine 22 yorum

Yorum yapın