ARK Survival Evolved v1.1.21 Para Hileli Mod Apk
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
  • Lisans
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu67 MB
  • ÜreticiStudio Wildcard
  • KurulumOyunu hileli oynamak istiyorsanız öncelikle oyunun sd datasını indirin ve ardından "com.studiowildcard.wardrumstudios.ark" isimli dosyayı android/obb içerisine atın. Daha sonra apkyı indirip kurabilirsiniz.
qr code
  • Toplam İndirme : 1.886 views

Güncelleme Tarihi

ARK Survival Evolved oyunu açık dünya bir hayatta kalma oyunudur. Bilgisayardaki versiyonunu duymuş olabileceğiniz bu oyun şimdide sevenleri tarafından oynanabilmesi için mobil platformlarda da bizi karşılıyor. Oyunda dinazorlarla dolu olan bir dünyada hayatta kalmaya çalışacak ve etraftaki şeylerden yararlanarak hem yaşam alanınızı oluşturup hemde kendini dinazorlardan koruyacaksınız.

Oyunda para ile bir çok şeye kolayca sahip olabiliyorsunuz, normal şartlarda oyun bir yerden sonra zorlaşabiliyor ve ilerlemesi kolay olmuyor. Bu nedenle sizlere ARK Survival Evolved oyununun para hileli apksını sunuyoruz. Sizde hemen sitemizden oyunun apksını indirebilirsiniz.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.