Asphalt 9 Legends Apk İndir – Erken Erişim
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (6 votes, average: 3,00 out of 5)
Loading...
  • Lisans
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu49 MB
  • ÜreticiGameloft
  • KurulumÖncelikle Asphalt 9 Legends SD Data'yı indirin ve içerisinde “com.gameloft.android.ANMP.GloftA9HM” bulunan bu dosyayı android/obb klasörünün içerisine atın.Ondan sonra Asphalt 9 Legends Apk'yı indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 2.061 views

Güncelleme Tarihi

Asphalt 9 Legends oyunu,Asphalt 8 serisinin bi nevi devamıdır.Araba yarışı oyunlarına merakı olan ve oturdumu başından kalkamayanlar için şuan piyasadaki belki en iyi araba yarışı oyunu bu olabilir.Oyunu geliştiren ve piyasa süren firma olan Gameloft bu seferde gerçekten mükemmel bir iş çıkarmış.Oyundaki amaç zaten basit,her araba yarışında olduğu gibi başka rakipleriniz olur ve onlardan önce bitiş çizgisine varıp 1. olmaya çalışıyorsunuz.Oyun Türkiye’de şuanda oynanışa sunulmadı yani Google Play Mağazalarından bu oyunu indiremiyorsunuz,fakat sitemizin sizlere sağladığı fırsat sayesinde Türkiye’de çoğu kişiden önce bu oyuna sahip olup oyunu rahatça ve hatasız bir şekilde deneyimleyip oynayabileceksiniz.Gerçek hayattan alışık olduğumuz arabalarla neredeyse birebir aynı olan arabalar,virajlar,bir çok oyun modu ve bunlardan daha fazlası Asphalt 9 Legends oyununda sizleri karşılayacak.Oyunun grafikleri 3 boyutludur grafikleri kadar ses kaliteside bir o kadar güzeldir.Araba yarışı oyunlarını seven oyuncuların kesinlikle kaçırmamasını tavsiye edeceğim bir oyun,keyifli oyunlar dilerim.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.

Yorumlar (1)

YORUM YAZ