BASEBALL 9 1.1.7 Para Hileli Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
  • Lisans
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu97.7 MB
  • Üreticiplayus soft
  • Kurulum"baseball-9-hileli-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 264 views

Güncelleme Tarihi

BASEBALL 9 oyunu ismindende çıkarabileceğiniz gibi bir beyzbol oyunudur. Oyun piyasaya ilk sürüldüğü zaman beyzbol sever binlerce kişi tarafından indirildi ve kısa sürede beyzbol oyunlarının popüleri haline geldi. Biraz çizgi filmden alınmış gibi grafikleri olsada oyun oynanış ve öğretici bakımdan oldukça iyi. Oyuna girdiğinizde yaklaşık 5 dakika süren bir eğitim modu sizleri karşılıyor ve bu eğitim modunda oyunda neleri nasıl yapacağınızı öğreniyorsunuz. Oyun beyzbol severler için oldukça iyi ve kesinlikle oynanması gereken bir oyun.

BASEBALL 9 oyununda normal bölümlerde dahil olmak üzere size ipuçları veriliyor,topu nereye vurmanız gerektiği olsun daha bir çok şey sizlere gösteriliyor. Fakat bu ipuçları bir yerden sonra kesiliyor ve sizde artık öğrendiğiniz kadarıyla oynamaya başlıyorsunuz fakat merak etmeyin eğitim modu ve başlangıçta verilen ipuçları sayesinde oyunu kolayca öğrenebileceksiniz. Sizde BASEBALL 9 oyununun para hileli mod apksını sitemizden indirebilirsiniz.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK
Buna da bakabilirsin >  PewDiePie's Tuber Simulator Para Hileli Apk İndir

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.