Başkan Simülatörü v1.0.24 Para Hileli Mod Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (10 votes, average: 3,00 out of 5)
Loading...
  • Lisans
  • Dil DesteğiTürkçe
  • Dosya Boyutu55 MB
  • ÜreticiOxiwyle
  • Kurulum"baskansim1024mod-apkindirsene.apk" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 4.843 views

Güncelleme Tarihi

Başkan Simülatörü oyununda isminden de anlaşılabileceği gibi bir ülkenin başkanlığını yapacaksınız. Ülkenizdeki insanların iş durumu, mutluluğu, refah seviyesi ve ülkenin yönetimi her şey sizin elinizde olacak. Oyunda yapılacak bir çok şey buluyor, kimi zaman farklı ülkelerle savaş içerisinde olacaksınız kimi zamanda kendinizi politik olayların içerisinde bulacaksınız. Oyundaki tek amacınız bu değil, ülkenin bütün masraflarını karşılayabilmek için üretim yapmalı ve para kazanmalısınız.

Oyundaki polislerden tutun altyapıya kadar bütün masrafları siz karşılamak zorunda kalacaksınız. Bu sayede kendinizi geliştirecek ve ülkenizi yükselteceksiniz. Fakat oyunda para kazanmak kolay değil ve maddi sıkıntılar yaşayabiliyorsunuz, buda sıkılmanıza neden olabiliyor. Bizde sizlerin kolaylığı için Başkan Simülatörü oyununun para hileli apksını sunuyoruz, bu sayede oyunda maddi zorluk çekmeden her şeye sahip olabilecek ve kolayca ilerleyebileceksiniz.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.