Beach Buggy Racing 1.2.22 Sonsuz Para Hileli ve Kilitleri Açık Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 2,50 out of 5)
Loading...
  • Lisans
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu82.9 MB
  • ÜreticiVector Unit
  • Kurulum"beach-buggy-racing-hileli-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 659 views

Güncelleme Tarihi

Beach Buggy Racing oyunu bir yarış oyunudur fakat diğer yarış oyunlarından gerçekten çok farklıdır. Oyunun grafikleri farklı olmasının yanında oyunda bir çok farklı karakter ve arabalar bulunması da oyunun güzel olmasının sebeplerinden birisi. Oyun farklı bir tarz olduğu için oynayanı sıkmıyor aksine daha da çok oynama isteği getiriyor diyebilirim. Oyun sadece yarıştan ibaret değil, yarış sırasında silahlar vb. elde edebiliyor ve bunlarla rakip eleyebiliyorsunuz.

Sadece buda değil, sizinle aynı anda yarışan diğer arabaları iterek onların arkaya gitmesini sağlayabiliyorsunuz. Yani hem yarışırken hemde etrafınızdakilerle ilgilenip onları da geçmeye çalışıyorsunuz. Oyun hem heyecan verici hemde aksiyon dolu bir oyun diyebilirim. Oyun sadece bunlardanda ibaret değil, bir sürü araba geliştirmesi ve modifiye seçenekleride bulunuyor. Sizde verdiğimiz para hilesi sayesinde istediğiniz her şeyi alabilmek için hemen apkyı indirin.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.