Best Fiends 6.3.2 Para Hileli Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 2,00 out of 5)
Loading...
  • Lisans
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu83.3 MB
  • ÜreticiHandyGames
  • Kurulum"best-fiends-hileli-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 336 views

Güncelleme Tarihi

Best Fiends oyunu candy crush saga tarzında bir beceri oyunudur. Burdaki farkı ise şekerleri değil bitkileri kullanmanız olacak. Yapmanız gereken aynı renklerdeki ve cinsteki bitkileri birleştirip patlatmak. Bu şekilde oyunlar çoğu oyun sever tarafından sevilip oynanıyor ve Best Fiends oyunuda bu oyunların önde gelen isimlerinden birisi. Oyun bu konuda eksiksiz bir oyun diyebiliriz,zaten milyonlarca kişi tarafından indirilmiş bu oyunun grafiği,ses kalitesi ve oyunun konsepti sizi oyuna bağlamaya yetiyor.

Oyunda yapıcağınız şeyi zaten biliyorsunuzdur diğer oyunlardan,3 tane aynı bitkiyi birleştirecek ve patlatacaksınız. Oyun bölümlerden oluşuyor ve her bölümde farklı görevler oluyor,örneğin birinde belli bir puana ulaşmaya çalışırken diğerinde farklı bir görev yapıyorsunuz. Oyun oldukça akıcı bir oyun,fakat bazı yerlerde zorlanabilirsiniz bu yüzden oyunun para hilesini sunuyoruz. Bu sayede oyundaki kolaylıklardan faydalanabilirsiniz.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.