BEYBLADE BURST 6.3.0 Para Hileli Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...
  • Lisans
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu37.5 MB
  • ÜreticiHasbro Inc.
  • KurulumOyunu hileli oynamak istiyorsanız önce sd datayı indirip içinde bulunan "com.hasbro.beybladesenterprise" isimli dosyayı android/obb dizininin içerisine atın. Ardından apkyı indirip kurabilirsiniz.
qr code
  • Toplam İndirme : 1.243 views

Güncelleme Tarihi

BEYBLADE BURST oyununu eskiler iyi bilir,zamanında oldukça popüler olan Beybladeler şuanda unutulmuş olsada bu efsane hala mobil oyunlarda devam ediyor. Hasbro Inc. firması tarafından yapılan bu oyunda beyblade savaşlarına katılıyorsunuz. Oyun oldukça fazla detay içeren,mühteşem grafiklere ve oynanışa sahip bir oyun diyebilirim. Eğer sizde beyblade efsanesini hatırlıyorsanız kesinlikle bu oyunu sevebileceğinizi düşünüyorum.

Eğer beyblade’i hiç bilmiyorsanız ufak bir özet geçeyim,birden fazla parçaların topaç üzerine yerleştirilerek oluşmuş olan beybladelerle rakibinizin beybladeine karşı savaşacaksınız ve hangi beyblade daha önce düşerse o kaybedicek. Ayrıca sadece tek başınıza değil çevrimiçi ve gerçek oyuncularla da savaşa girebiliyorsunuz. Sizde bu eğlenceli oyunu para hileli olarak indirip diğer kişilerin önüne geçebilirsiniz.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.