BEYBLADE BURST 6.3.0 Para Hileli Apk İndir

GeliştiriciHasbro Inc.
Sürüm:6.3.0
Kategori:OYUNLAR
Boyut:37.5 MB
Dil:İngilizce

BEYBLADE BURST oyununu eskiler iyi bilir,zamanında oldukça popüler olan Beybladeler şuanda unutulmuş olsada bu efsane hala mobil oyunlarda devam ediyor. Hasbro Inc. firması tarafından yapılan bu oyunda beyblade savaşlarına katılıyorsunuz. Oyun oldukça fazla detay içeren,mühteşem grafiklere ve oynanışa sahip bir oyun diyebilirim. Eğer sizde beyblade efsanesini hatırlıyorsanız kesinlikle bu oyunu sevebileceğinizi düşünüyorum.

Eğer beyblade’i hiç bilmiyorsanız ufak bir özet geçeyim,birden fazla parçaların topaç üzerine yerleştirilerek oluşmuş olan beybladelerle rakibinizin beybladeine karşı savaşacaksınız ve hangi beyblade daha önce düşerse o kaybedicek. Ayrıca sadece tek başınıza değil çevrimiçi ve gerçek oyuncularla da savaşa girebiliyorsunuz. Sizde bu eğlenceli oyunu para hileli olarak indirip diğer kişilerin önüne geçebilirsiniz.

Kurulum

Oyunu hileli oynamak istiyorsanız önce sd datayı indirip içinde bulunan "com.hasbro.beybladesenterprise" isimli dosyayı android/obb dizininin içerisine atın. Ardından apkyı indirip kurabilirsiniz.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir