Bid Wars 2.12.4 Para Hileli Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
  • Lisans
  • Dil Desteğiİngilzice
  • Dosya Boyutu98 MB
  • ÜreticiTapps Games
qr code
  • Toplam İndirme : 382 views

Güncelleme Tarihi

Bid Wars oyununda ihalelere katılıp para kazanmaya ve elinizdeki parayı çoğaltmaya çalışacaksınız. Bu tarz oyunları görmeye pek alışık değiliz fakat Bid Wars oyununun yapımcıları oldukça kaliteli bir oyun yapmış. Oyundaki en önemli şey ise doğru hamleyi zamanında yapmak. İhale vb. olaylar aslında işin cabası,asıl amacınız ünlü ve büyük bir iş adamı olmaya çalışmak olacak. Tabikide bu amacınıza ulaşmak içinde ihalelere katılıyor ve paranızı kazanıyorsunuz.

Oyunda önce parası az eşyalardan başlıyorsunuz ve ilerledikçe eşyaların fiyatı büyüyor ve ihaleler farklılaşıyor. Yeni en azdan başlayıp en çoğa doğru gideceğiniz bir yol olacak. Açıkçası bu oyun hileli pek keyifli olmaz diye düşünüyorum fakat oyunu hileli olarak oynamak istiyorsanız eğer sizlere Bid Wars oyununun para hileli apksını sunuyorum. Sizde hemen indirip oynayabilirsiniz.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.