Big Hunter 2.9.8 Hileli Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 3,50 out of 5)
Loading...
  • LisansÜcretsiz
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu96.6 MB
  • ÜreticiKAKAROD INTERACTIVE
  • Kurulum"big-hunter-hileli-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 396 views
program galeri
program galeri
program galeri

Güncelleme Tarihi

Big Hunter oyunu bir avlanma oyunudur, bu oyunda avlayacağınız şeyler eski çağda yaşamını sürdürmüş olan fakat günümüzde rastlayamayacağınız hayvanlar olacak. Oyunun farklı grafikleri bile olsa eski çağdaki avlanmayı gerçekten güzel yansıtan eğlenceli bir grafiği ve çizimleri bulunuyor, oyunda iki ayrı mod bulunuyor ve bu modlarda farklı hayvanlara karşı savaşıyorsunuz. Her modda 100den fazla bölüm bulunuyor ve her bölüm için sizleri farklı görevler ve daha aksiyonlu ve zorlayıcı bölümler geliyor.

Oyun başlarda kolay ilerliyor fakat bölümleri geçtikçe daha farklı zorluklarla karşılaşabiliyorsunuz, oyunda öylece duran bir hayvana saldırı yapmıyorsunuz böylesi mantıksız olurdu tabi, siz hem saldırı yapıyor hem de kendinizi hayvanın saldırılarından koruyarak kaçmaya çalışıyorsunuz. Başlangıçta sadece mızrakla hayvanı vurmanız yetse de bölümler ilerledikçe size hayvanın belirli yerlerini vurmanızı isteyecek görevler ortaya çıkıyor. Bu sürükleyici aksiyon oyununu para hileli apk olarak hemen indirin.

 

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.