Bio Inc – Biomedical 2.910 Plague Dna Hileli Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
  • Lisans
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu73.6 MB
  • ÜreticiDryGin Studios
  • Kurulum"bio-inc-hileli-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 253 views

Bio Inc – Biomedical Plague oyunu Plague Inc. oyununa benzeyen bir oyundur. Dünyayı kaplayan virüslerden kurtarabilecek tek kişi sizsiniz ve bu virüse karşı savaş veriyorsunuz. Oyunda bir çok virüs çeşidi bulunuyor, 100’e yakın olan bu virüs çeşitliliğini teker teker azaltmanız gerekiyor. Bütün virüslerin dnasına kadar inerek nasıl yok edilebileceğini bulup onları yok etmeniz gerekiyor.

Virüsü ortadan kaldırmanız için önemli olan şey virüsü ortadan kaldırabilecek hamleyi yapabilmek. Fakat virüsler tahmin edilmesi kolay olmayacak şekilde ortadan kaldırılıyor bu yüzden oyun hiç kolay olmayacak. Çözemediğiniz virüslerde ise dnalar devreye giriyor,fakat bunları kazanmak kolay değil. Bu yüzden size dna hilesini sunuyoruz,bu sayede geçemediğiniz virüsleri istediğiniz gibi ortadan kaldırabilirsiniz.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.