Blackmoor 2: The Traitor King 8.2 Can Hileli Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
  • LisansÜcretsiz
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu139.9 MB
  • ÜreticiFour Fats
  • Kurulum"blackmoor-2-the-traitor-king-hileli-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 421 views
program galeri
program galeri
program galeri

Güncelleme Tarihi

Blackmoor 2: The Traitor King oyunu bir RPG oyunudur, her ne kadar mobil rpg oyunları pek bilgisayar ortamındaki oyunların verdiği heyecanı ve aksiyonu yansıtmasa da bu oyun oldukça güzel işlenmiş diyebilirim. Oyun içerisinde isterseniz tek başınıza isterseniz de arkadaşlarınızla beraber oynayabiliyorsunuz. Oyundaki amacınız başlangıçta kendinize uygun bir sınıfı seçerek karakterinizi oluşturuyorsunuz, sınıf seçiminde dikkatli olun çünkü her sınıfın kendine göre özellikleri bulunuyor. Daha sonra dev düşmanlar tarafından saldırıya uğrayan bu kaleyi korumak kral olarak sizin göreviniz olacak.

Sol kısımdan haraket eylemlerini kontrol ederken sağ kısımdansa, zıplama atılma veya saldırma gibi şeyleri kontrol ederek bu mekaniklerle düşmanlara karşı savaşacaskınız. Siz ilerleyip güçlendikçe düşmanlarda aynı şekilde güçleneceği için sizlere oyunun can hileli apksını sunuyoruz bu sayede kolaylıkla oyunda ilerleyebilecek ve canınız inmeden ölümsüz bir şekilde bu maceraya atılabileceksiniz pek eğlencesi kalır mı bilmem ama tercih size kalmış.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.