Block City Wars 7.1.3 Para Hileli Apk İndir

GeliştiriciμGame
Sürüm:7.1.3
Kategori:OYUNLAR
Boyut:48.2 MB
Dil:İngilizce

Block City Wars ismindende anlaşılacağı gibi bir şehir içerisinde savaşıcağınız bir oyundur. Oyunun oldukça çeşitli ve kesinlikle sevebileceğiniz bir oyun,oyunda hem istediğiniz gibi takılabiliyorsunuz hemde savaşabiliyorsunuz. Oyunun grafikleri küplerden oluşuyor,minecraft oyununun benzeri olan grafikleride olsa bu oyun bu grafiklere rağmen gerçekten sizi oldukça eğlendiriyor. Oyun android plaftormunda bir çok oyuncu tarafından indirilmiş ve beğenilen bir aksiyon oyunudur.

Bir şehir içerisinde olacaksınız ve bu şehirde isterseniz serbestçe gezinip aksiyon arayabiliyor veya oyunun sizlere verdiği görevleri tamamlayarak maceralara atılabiliyorsunuz. Ayrıca oyundaki karakterinizi geliştirip güçlendirebiliyor ona yeni ve farklı silahlar vb. alabiliyorsunuz. Oyunun en iyi tarafı ise çok oyunculu olarak oynanması,oyunu arkadaşlarınızada indirtip beraber bu aksiyon dolu maceraya atılabilirsiniz.

Kurulum

Oyunu hileli oynamak istiyorsanız öncelikle SD Data'yı indirin,içerisinden çıkan "block.app.wars" isimli dosyayı android/obb içerisine atın. Daha sonra oyunun apk dosyasını indirip kurarak oyunu oynayabilirsiniz.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir