Block City Wars 7.1.3 Para Hileli Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (8 votes, average: 3,00 out of 5)
Loading...
  • Lisans
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu48.2 MB
  • ÜreticiμGame
  • KurulumOyunu hileli oynamak istiyorsanız öncelikle SD Data'yı indirin,içerisinden çıkan "block.app.wars" isimli dosyayı android/obb içerisine atın. Daha sonra oyunun apk dosyasını indirip kurarak oyunu oynayabilirsiniz.
qr code
  • Toplam İndirme : 3.107 views

Güncelleme Tarihi

Block City Wars ismindende anlaşılacağı gibi bir şehir içerisinde savaşıcağınız bir oyundur. Oyunun oldukça çeşitli ve kesinlikle sevebileceğiniz bir oyun,oyunda hem istediğiniz gibi takılabiliyorsunuz hemde savaşabiliyorsunuz. Oyunun grafikleri küplerden oluşuyor,minecraft oyununun benzeri olan grafikleride olsa bu oyun bu grafiklere rağmen gerçekten sizi oldukça eğlendiriyor. Oyun android plaftormunda bir çok oyuncu tarafından indirilmiş ve beğenilen bir aksiyon oyunudur.

Bir şehir içerisinde olacaksınız ve bu şehirde isterseniz serbestçe gezinip aksiyon arayabiliyor veya oyunun sizlere verdiği görevleri tamamlayarak maceralara atılabiliyorsunuz. Ayrıca oyundaki karakterinizi geliştirip güçlendirebiliyor ona yeni ve farklı silahlar vb. alabiliyorsunuz. Oyunun en iyi tarafı ise çok oyunculu olarak oynanması,oyunu arkadaşlarınızada indirtip beraber bu aksiyon dolu maceraya atılabilirsiniz.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.