Block Story 13.0.5 Kristal Hileli Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 3,00 out of 5)
Loading...
  • LisansÜcretsiz
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu74.9 MB
  • ÜreticiMindblocks
  • Kurulum"block-story-premium-hileli-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 680 views
program galeri
program galeri
program galeri

Güncelleme Tarihi

Block Story oyun herkesin severek oynadığı Minecraft oyununa benzer bir oyundur fakat biraz farklılıklarda bulunuyor tabi ki. Oyun içerisinde öylece bir dünyaya kendi başınıza bırakılmıyorsunuz, oyun size görevler veryiro ve bu görevleri bitirerek kristaller kazanacak ve yeni şeyler alabileceksiniz. Pixel grafiklere sahip olsa da oyun grafikleri biraz daha güzelleştirme çabasına girmiş ve iyi de yapmışlar. Kendi dünyanızı yavaş yavaş kurarak gelişeceksiniz ve yeri geldiğinde ejderhalarla bile savaşabileceksiniz.

Fakat oyunda her şeye sahip olmanız öyle Minecraft oyunundaki gibi olmuyor ve oyun içi para olarak geçen Kristallere ihtiyacınız oluyor ve bunları kazanmakta zor olduğu için oyunun keyfini rahatça çıkarabilin diye sizlere Block Story kristal hileli apkyı sunuyoruz. Bu sayede oyun içi istediğiniz her şeye kolayca ulaşarak sınırsız eğlenceyle oyunun keyfini çıkaracaksınız.

 

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.