Bowmasters 2.12.7 Para Hileli Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 2,00 out of 5)
Loading...
  • Lisans
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu68.8 MB
  • ÜreticiMiniclip.com
  • Kurulum"bowmasters-hileli-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 1.551 views

Güncelleme Tarihi

Bowmasters oyunu biraz farklı bir oyundur. Ana amaç ok fırlatmak gibi gözükse de aslında oyundaki tek yaptığınız şey bu değil, mekanlara göre farklılık gösteren şeyler yapıyorsunuz. Karşınıza gelen yapay zeka bota kimi zaman küçük bir kız olarak hedefe köpeğinizi fırlatıyor, kimi zamanda farklı atışlar yapıyorsunuz. Oyun tatlı bir oyun gibi gözükse de oyunda bir çok kan, vurunca çıkan iç organlar vb. gibi mide bulandırabilecek şeyler olabiliyor. Bunlara karşı bir korkunuz var ise indirmemenizi tavsiye ederim.

Oyun rastgele atışlardan ziyade biraz yeteneğe dayalı, önceki atışınıza göre diğer atışınızı şekillendirmelisiniz ve hedefe tam tutan atışlar yapmalısınız. Tabi burada adamın neresine de vurduğunuz önemli oluyor. Eğer bu tarz oyunları seviyorsanız kesinlikle Bowmasters oyununu para hileli olarak indirmenizi tavsiye ederim.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.