Bubble Witch 2 Saga 1.104.0.1 Sınırsız Güçlendirici ve Can Hileli Mod Apk İndir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
  • Lisans
  • Dil DesteğiTürkçe
  • Dosya Boyutu67.1 MB
  • ÜreticiKing
  • Kurulum"bubble-witch-2-saga-hileli-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
qr code
  • Toplam İndirme : 553 views

Güncelleme Tarihi

Bubble Witch 2 Saga oyunu King firmasının yapımcılığını üstlendiği bir oyundur. King firmasının oyunları hep aynı şeyleri birleştirip patlatmak üzere oyunlar oluyor. Normalde candy crush saga tarzı oyunlarda şekerleri yan yana getirmeye çalışıyorsunuz fakat bu seferki oyun farklı, bu sefer bir ateşleyici yardımıyla yukarıda bulunan toplara aynı renk topu atıp topları patlatmaya çalışıyorsunuz. Her topu attığınızda renkler değişiyor ve size 2 tane top veriliyor, siz bunların arasından bir tanesini seçip onu aynı rengin olduğu yere atmaya çalışıyorsunuz.

Oyunda sadece puan kasıp bölümü bitirmeye çalışmıyorsunuz, size farklı olarak görevler veriliyor örneğin tavanda boşluk açabiliyorsunuz ve sizlerden tavanda boşluk açmanızı isteyebiliyor. Bunun dışında da bir çok görev bulunuyor ve sizlerin bunları yapmanız gerek. Fakat bunları yaparken bazı koşullar var, örneğin zamanınız veya hamle sayınız sınırlı olabiliyor ve bunlar böyleyken görevi bitirmek gerçekten zor olabiliyor. Fakat sizlere vereceğimiz güçlendirici ve can hileli apk sayesinde görevleri kolay kolay tamamlayabilir ve bölümleri geçebilirsiniz.

Merhabalar arkadaşlar,
Oyun sektörüne gönül veren birisi olarak her zaman sizler için daha güncel ve güzel apk oyunları yayınlamaya devam edeceğim. İstediğiniz oyunları bana bildirmekten ve yorum yapmaktan çekinmeyin lütfenn 🙂
HULK

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.